Cóż Ci Jezu damy? nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Cóż Ci Jezu damy? - jak zagrać na keyboardzie?

Cóż Ci Jezu damy? należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A
Akord d

O piosence i o nutach

Cóż Ci Jezu damy za Twych łask strumienie to znany religijny utwór, który wykonywany jest zarówno na zwykłych mszach świętych, jak i w czasie większych uroczystości kościelnych. Ma prostą linię melodyczną i jest łatwy do zapamiętania, dlatego możemy go znaleźć w wielu śpiewnikach. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera tę pieśń w literowym zapisie nutowym, który jest zdecydowanie łatwiejszy niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Nuty literowe nie wymagają przygotowania muzycznego. Można je grać praktycznie od razu. Wystarczy, że przyporządkujemy litery do konkretnych dźwięków na keyboardzie czy innym instrumencie. Śpiewnik, który zawiera proste piosenki, pozwala w krótkim czasie nauczyć się grać wiele nowych utworów. Jeśli do tej pory nie próbowałeś grać na żadnym instrumencie, spróbuj na keyboardzie. To niezwykle proste i bezproblemowe. Zacznij od prostych i niewymagających utworów, a w krótkim czasie będziesz mógł sięgnąć po bardziej zaawansowane melodie.

C*E C F*F E d*D A-2 G*H.-2 A-2 G-2 D C*E C Cóż Ci Jezu damy za Twych łask strumienie C*E C F*F E d*D A-2 G*H.-2 A-2 G-2 D C*C C Z serca Ci składamy korne dziękczynienie. C*G F E A*A G d*F G*F E D G*G F C*E Panie nasz króluj nam Boże nasz króluj nam a*E C F E d*D G*D A-2 H-2 D C*C Poprzez wieczny czas Króluj Jezu nam. C*G F E A*A G d*F G*F E D G*G F C*E Panie nasz króluj nam Boże nasz króluj nam

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

O Christmas tree nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Mizerna cicha na keyboardzie + nuty. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Mizerna cicha jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Teofil LenartowiczPieśń została utworzona na podstawie pierwszej sceny utworu “Szopka”.Utwór ten zaczyna się od wersów: Mizerna, cicha, stajenka licha, Pełna niebieskiej chwały…. Najpopularniejsza część tej […]

Chciałem być nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Summertime nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Swing low sweet chariot . Chcesz zagrać utwór: Swing low sweet chariot? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Autor nieznanyTo afroamerykańska pieśń duchowna i jedna z najbardziej znanych pieśni chrześcijańskich. Jej powstanie można datować na około 1865 rok.Pierwsze słowa tej […]