Barka proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Bar - jak zagrać na keyboardzie?

Bar należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A
Akord d
Barka nuty z książki
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Barka na klawiszach + nuty.

Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Barka w wersji dla poczatkujących. Stanisław Szmidt to autor tej piosenki.Jest ulubionym utworem Jana Pawła II. To pierwotnie hiszpańska pieśń religijna, której polska wersj powstała w 1974 roku. Utwór ten zaczyna się od wersów: Pan kiedyś stanął nad brzegiem, Szukał ludzi gotowych pójść za Nim;… O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś, Twoje usta dziś wyrzekły me imię. – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Ty również możesz nauczyć się w łatwy sposób grać ten utwór, zarówno na keyboardzie, jak i na każdym innym instrumencie który wybierzesz. Najczęściej wybieranym instrumentem jest keyboard, ale możesz to w równie łatwy sposób zagrać na przykład na keyboardzie, czy akordeonie. Na naszej stronie znaleźć możesz jeszcze dużo innych opracowań piosenek biesiadnych, ludowych czy piosenek dla dzieci.zabrzmi dobrze właściwie na każdym instrumencie – możesz więc wybrać keyboard, gitarę a nawet akordeon. Prócz tego opracowania, znaleźć możesz też wiele opracowań do różnych innych popularnych utworów.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Długość dźwięku samotności nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś nuty na keyboard

Jak zagrać Zmartwychwstał Pan i żyje dziś na keyboardzie/pianinie. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Zmartwychwstał Pan i żyje dziś Autor jest nieznany.To piosenka typowo Wielkanocna. Można ją zobaczyć w śpiewniku Otwórzcie serca.Pierwsze słowa tj. Dzięki składajmy Mu, bo wieczna jest jego łaska. Z grobu powstał dziś Pan, a noc jest pełna blasku. dobrze […]

Powiedz ludziom, że kocham ich proste nuty

Jak zagrać Powiedz ludziom, że kocham ich na klawiszach + nuty. Chcesz zagrać piosenkę: Powiedz ludziom, że kocham ich? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Autor jest nieznany.Jedna z najbardziej znanych religijnych piosenek. W tekście zawarty jest motyw spotkania z Jezusem. Pierwsze słowa tej piosenki to Pewnej […]