Oj Maluski nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Oj Maluski - jak zagrać na keyboardzie?

Oj Maluski należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Wielkie muzykowanie warto zaczynać od prostych utworów, które łatwo wpadają w ucho. Na początku dobrym pomysłem będzie granie kolęd. Jeśli chcesz nauczyć się grać na keyboardzie, sięgnij po kolędę, która będzie znana, melodyjna i rytmiczna. Oj maluśki, maluśki to utwór, który z pewnością zna każdy. Prosty tutorial z zapisem literowym nut sprawi, że już niedługo będziesz mógł tę kolędę nie tylko śpiewać, ale również grać. Zapis literowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie miały nigdy nic wspólnego z teorią muzyki i nie potrafią czytać nut na pięciolinii. Okazuje się jednak, że nie jest to konieczne, aby nauczyć się grać na klawiszach czy na innym instrumencie. Rozpoczynając naukę gry wybieraj proste utwory, które już po kilku powtórzeniach będziesz mógł grać z pamięci. Dzięki temu szybko oswoisz się z klawiaturą i będziesz mógł sięgać po coraz bardziej skomplikowane utwory. Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo nauczyć się grać na klawiszach, wybierz nasz prosty tutorial, który nauczy Cię gry w naprawdę krótkim czasie.

C D C*E E E E E E E E Oj, Malucki, Malucki, Malucki, C*E G E C G*H.-2 D jako rękawicka H-2 C d*D D D D D D G*D D Alboli tez jakoby, jakoby D F E H-2 C*D C kawałeczek smycka C D C*E E E E E E E E Cy nie lepiej by Tobie, by Tobie, C*E G E C G*H.-2 D siedzieć było w niebie H-2 C d*D D D D D Gdyć Twój Tatuś kochany,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Dzisiaj w Betlejem nuty literowe

O piosence i o nutach Kolęda dla początkujących i dzieci, jednak jeśli dodasz do niej parę ozdobników, może stać się naprawdę pięknie brzmiącym utworem. Najlepiej brzmi na instrumentach klawiszowych, jednak nuty będą pomocne także dla innych muzyków – na przykład dla tych grających na flecie.   Piękna i bardzo popularna kolęda to dobry początek do […]

U drzwi Twoich stoję Panie nuty literowe

O piosence i o nutach Pieśni religijne są powszechnie znane, gdyż śpiewa się je dosyć regularnie w trakcie różnych kościelnych uroczystości. Nic więc dziwnego, że możemy je znaleźć w wielu śpiewnikach i zbiorach nut dla osób, które chcą nauczyć się grać. U drzwi twoich stoję panie to jeden z utworów, które można znaleźć w wielu […]

Do szopy, hej pasterze nuty literowe

O piosence i o nutach Któż z nas nie zna kolędy do szopy hej pasterze? To pieśń, którą w okresie Bożego Narodzenia można usłyszeć zarówno w kościołach, jak i w trakcie koncertów transmitowanych przez stacje telewizyjne. Do szopy hej pasterze świetnie brzmi w kameralnym wykonaniu, jak również w towarzystwie dużego zespołu muzycznego. Dziś także Ty […]