ach śpij kochanie jak zagrać na gitarze

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur?

Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je zagrać na gitarze, oraz informacje o pełnej wersji tabulatur.

ach śpij kochaniejak zagrać na gitarze
Oferta specjalna PEŁNY PAKIET GITAROWY - WERSJA ELEKTRONICZNA
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 4 E-booki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM


WERSJA KSIĄŻKOWA - DARMOWA DOSTAWA 4 książki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM

Część tabulatur na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich tabulatur na gitarę znajdziesz w naszych książkach i e-bookach w zakładce nasze produkty - tabulatura gitarowa.

Jak zagrać Ach śpij kochanie na gitarze.

Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Ach śpij kochanie w wersji dla poczatkujących. Piosenka ta nadaje się na przyjęcia urodzinowe, a także na inne okazje i jubileusze. Musisz nauczyć się jej grać, ponieważ przyda się jak żadna inna!tabulatury-gitaroweTa piosenka jest oryginalną wersją z 1938 roku, w którą wplecione zostały wersy piosenki “Aaa Kotki Dwa”. Pierwsze linijki tej piosenki to W górze tyle gwiazd, w dole tyle miast Gwiazdy miastom dają znać, że dzieci muszą spać… Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych słów: Ach, śpij, bo nocą, kiedy gwiazdy się na niebie złocą, wszystkie dzieci, nawet złe, pogrążone są we śnie, a ty jedna tylko nie….

Dodatkowe informacje o grze

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Sama melodia pieśni jest raczej prosta, dzięki czemu każdy może bez trudu ją zapamiętać i zaśpiewać. Z naszymi opracowaniami również bez trudu może ją zagrać! Są one skonstruowane w taki sposób, by były czytelne i przejrzyste dla każdego, nawet początkującego muzyka.Możesz ją również nauczyć się grać na wybranym przez siebie instrumencie, korzystając z dostępnego tutaj opracowania. Jest ono bardzo przejrzyste i proste – nawet dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z muzyką. Dodatkowo opracowania są też dostępne w formie książek.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

nasza zima zła tabulatura gitarowa

Proste tabulatury gitarowe do Nasza zima zła . Nasza zima zła – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Mocno związana z tą piosenką jest: Maria KonopnickaTa piosenka zazwyczaj jest śpiewana w okresie zimowym, gdy pierwsze trudy występujące przez śnieg, zaczynają nam doskwierać. Dodatkowo, jest bardzo lubiana przez dzieci, szczególnie za jej refren Hu! […]

itsy bitsy spider taby na gitarę

Jak zagrać Itsy bitsy spider na gitarze + tabulatury. Bardzo polecamy piosenkę: Itsy bitsy spider ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Autor tej piosenki nie jest znany.Ten utwór jest również znany pod tytułem Incy Wincy Spider. Jest to również popularna rymowanka i gra palcami!The itsy bitsy spider climbed up the waterspout. Down came […]

W zielonym gaju jak zagrać na gitarze

Jak zagrać W zielonym gaju na gitarze. Możesz nauczyć się grać piosenkę: W zielonym gaju w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Autor tekstu pozostał anonimowy.Utwór prawdopodobnei został wydany w 1872 roku. Swoje pochodzenie zawdzięwcza Mazurom. Zalicza się do pieśni gminnych ludu mazurskiego. Pierwsze słowa tej piosenki to Słoneczko zaszło czy mi zagasło Czy mi […]