Zwycięzca śmierci nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Zwycięzca śmierci - jak zagrać na keyboardzie?

Zwycięzca śmierci należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Nauka gry na keyboardzie to ciekawy sposób na hobby, które w przyszłości może przerodzić się na wieloletnie zamiłowanie. Zanim jednak staniemy się prawdziwymi wirtuozami, musimy zacząć od podstaw, czyli od prostych utworów. Dobrym pomysłem będzie opanowanie różnych kościelnych pieśni, które bardzo wpadają w ucho, a jednocześnie są oparte na prostych melodiach i rozwiązaniach harmonicznych. Zwycięzca śmierci to jeden z tych utworów, które zna praktycznie każdy. Nauczenie się grania nie powinno więc być żadnym problemem. Wystarczy skorzystać z prostego tutorialu, który oferuje nuty literowe. Taki zapis jest o wiele łatwiejszy niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Można nauczyć się gry na keyboardzie nawet wtedy, jeśli nie mamy nawet podstaw muzycznego wykształcenia. Kurs gry na keyboardzie oparty na prostych utworach z zapisami literowymi nut to prosty sposób na opanowanie klawiatury. Jeśli chcesz zostać wirtuozem, zacznij już dziś, a każdy kolejny utwór to krok bliżej do muzycznego sukcesu.

C*C.2 G*H D2 F*C.2 A C*G F*A C2 G*H D2 C*C.2 C2 Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, C*C.2 G*H D2 F*C.2 A C*G F*A C2 G*H D2 C*C.2 C2 Wychodzi z grobu dnia trzeciego z rana. C*E.2 E2 D2 a*C.2 C2 F*F.2 E2 F2 E2 G*D.2 D2 Naród niewierny trwoży się, przestrasza,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Jak zagrać na keyboardzie Ale ale aleksandra

A# A# A# C A# G A# A# Ale ale Alexandra A# A# A# A# A# C C Ale ale ale ładna C C C C C C D D Taka taka taka skromna D D D D D D C A# Taka taka seksi bomba Ale ale Aleksandra to jedna z tych piosenek, które […]

Krakowiaczek jeden nuty literowe

O piosence i o nutach Krakowiaczek jeden to prosta, skoczna melodia, która zachęca do tańca i zabawy. Nic więc dziwnego, że piosenka ta jest w stałym repertuarze nauki muzyki w przedszkolach czy szkołach. Jest idealna nie tylko do śpiewania, ale również do grania na każdym instrumencie, jaki nam się tylko zamarzy. Ma prostą linię melodyczną, […]

I saw three ships nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do He has a red, red coat . He has a red, red coat to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Autor jest nieznany,To Bożonarodzeniowa piosenka dla dzieci, bardzo często wykonywana na koncertach w szkołach.Pierwsze linijki tej piosenki to He has a red, red coat And a red, […]