Zorba nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Zorba - jak zagrać na keyboardzie?

Zorba należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Zorba jest znanym i lubianym tańcem, który często jest wykorzystywany do rozruszania gości na imprezach. To bardzo skoczny i rytmiczny utwór, który łatwo wpada w pamięć i można go szybko zanucić. Jeśli chcesz, możesz również nauczyć się go grać. Zorbę znajdziesz w naszym sprawdzonym śpiewniku zawierającym zbiór nut literowych. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie łatwiejsze niż standardowy zapis nutowy na pięciolinii. Dzięki literowym nutom możesz grać także wtedy, gdy nie masz żadnego przygotowania muzycznego. Nasz kurs gry na keyboardzie to propozycja, która z pewnością spodoba się zarówno najmłodszym, jak i osobom dojrzałym, które chciałyby nauczyć się grać na klawiszach. Śpiewnik zawiera proste piosenki w przystępnych aranżacjach. Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nauka gry na keyboardzie z prostymi nutami literowymi sprawi, że szybko zaczniesz odkrywać kolejne tajniki muzyki i instrumentalnego brzmienia.

F# C*G F# C*G A G F# C*G F# C*G E d*F G F E d*F D# C*E F E D C E G*D E D C H-2 D C*C F# C*G F# C*G A G F# C*G F# C*G E d*F E D C d*F D# C*E F E D C E G*D E D C H-2 D C*C C*F# G G G G G G G C*G G G G G G G G

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Ona tańczy dla mnie jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Polonez „Pożegnanie Ojczyzny” Ogiński nuty literowe

O piosence i o nutach Por Una Cabeza – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Por Una Cabeza będzie dobrym pomysłem. Carlos GardelTango, które zostało skomponowane w 1935 roku. Opowiada o mężczyźnie, nałogowym hazardziście spędzającym czas na wyścigach konnych.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Por una cabeza, de un noble […]

Hiszpańskie dziewczyny nuty literowe

O piosence i o nutach Hiszpańskie dziewczyny to jedna z najpiękniejszych szant, które można usłyszeć w nadmorskich miejscowościach, wioskach żeglarskich czy na koncertach najpopularniejszych zespołów szantowych. Jeśli chcesz nie tylko ją śpiewać, ale również grać, nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli do tej pory nie grałeś na żadnym instrumencie, wybierz kurs gry na keyboardzie, który […]