Zagraj na keyboardzie: Let it go + nuty literowe

Ta piosenka pochodzi ze starej wersji serwisu. W starej wersji, nuty literowe oznaczaliśmy trochę innym sposobem. Poszczególne oktawy oznaczaliśmy za pomocą kolorów, zamiast numerów oraz są to nuty na prawą rękę (bez akordów). Jeśli nie wiesz, jak czytać takie nuty literowe, zajrzyj na podstronę: Jak czytać nuty literowe (kolorowe) Jednak, jeśli chcesz zagrać ten utwór - zachęcamy do spróbowania! 🙂 Serdecznie przepraszamy za ewentualne błędy lub braki.

Let it go – to piosenka z bajki disney’a – kraina lodu, która jednak weszła już do popkultury i jest znana nie tylko fanom bajek.

Jeśli zagrasz ją komuś ze swoich znajomych, to bardzo możliwe, że nie będzie znał jej tytułu czy pochodzenia – z pewnością jednak będzie znał jej melodię i brzmienie – a to najbardziej się liczy w grze na keyboardzie.

Co ważne, dzięki opracowanym przez nas nutom literowym nie musisz martwić się znajomością tradycyjnych nut – co bardzo przyspieszy czas od pierwszego naciśnięcia klawisza, do zagrania całości tej pięknej melodii.

Let it go: (znane także jako: “Mam tę moc” z kraina lodu)

C C C C C C C Cis Gis Gis
Gis Gis Ais Ais Ais Gis F
Ais C C C C Dis Dis C

Ais Gis Ais C Ais Gis Gis

C C Dis F Dis C Dis Dis Dis Cis C Cis C

Ais C Ais Gis Ais Ais C Ais Gis F

Ais Ais D# D# Ais Ais F F

F Dis F F F F G Gis G G

Ais Ais Dis Dis Cis Cis F F

Dis F G Gis

Więcej nut znajdziesz w zakładce: bezpłatne materiały
oraz w naszych książkach i płytach, w zakładce: nasze produkty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Andrzej łajdaku nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

I’ve been working on a railroad nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Kalinka . Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Kalinka. Iwan ŁarionowPieśń ludowa, którą uznaje się jako najbardziej znany utwór rosyjski. W 1868 roku, została opublikowana jako oficjalna pieśń ludowa.Pierwsze słowa tego utworu tj. Kalinko, kalinko, kalinko moja! W sadzie jagodo malinko, malinko moja pokazują […]

Jolly old Saint Nicholas nuty literowe

O piosence i o nutach Nowy rok bieży – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Nowy rok bieży. Autor kolędy jest anonimowy.Kolęda pochodzi prawdopodobnie z XVII wieku. Pojawiła się w dziełach księdza Mioduszewskiego.Utwór ten zaczyna się od wersów: Nowy rok bieży, w jasełkach leży, A kto, kto?… Często śpiewany i […]