Z tej biednej Ziemii nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Z tej biednej Ziemii nu - jak zagrać na keyboardzie?

Z tej biednej Ziemii nu należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord F
Akord G
akord a
Z tej biednej Ziemii nuty dla początkujących
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Z tej biednej Ziemii .

Chcesz zagrać piosenkę: Z tej biednej Ziemii? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Pochodzi ze śpiewnika o tej samej nazwie. Wydany w 1992 roku.proste-nutyTo piosenka religijna, w której przeważa motyw błagania o litość, w formie modlitwy. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Z tej biednej ziemi, z tej łez doliny, Tęskny się w niebo unosi dźwięk. pokazują jej gatunek. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Ku Tobie oczy zalane łzami Z wielką ufnością zwrócone są:

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Piosenka ma chwytliwy tekst, który łatwo zapada w pamięć i taką samą melodię. Możesz nauczyć się jej grać na wybranym przez siebie, dowolnym instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest ono banalnie proste, nie musisz nawet znać nut! W naszych opracowaniach stosujemy zapis literowy nut, który jest o wiele prostszy i zrozumiały nawet dla amatorów.Nauka tej piosenki będzie przyjemnością, a umiejętność jej zagrania zaimponuje właściwie każdemu.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Czerwone jabłuszko proste nuty

Jak zagrać Czerwone jabłuszko na klawiszach + nuty. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Czerwone jabłuszko. Autor nie jest znany.Ten utwór jest często prezentowany przez różne zespoły muzyczne i grajków na polskich ulicach. Przepuszcza się, że powstała w okresie wykonywania pierwszych wyroków Polski Podziemnej na szpiclach i agentach Gestapo. Prawie każdy z nas zna […]

O Christmas tree nuty na keyboard

O Christmas tree – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest O Christmas tree. Świąteczna piosenka nagrana w 1943 roku. Pierwotnie napisana dla uczczenia żołnierzy za granicą, którzy pragnęli być w domu na Boże Narodzenie.proste-nutyJest to niemiecka piosenka bożonarodzeniowa, w oryginale tytuł brzmi O Tannebaum. Po raz pierwszy opublikowana w 1824 […]

Wszystko się może zdarzyć jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]