Z tej biednej Ziemii nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Z tej biednej Ziemii nu - jak zagrać na keyboardzie?

Z tej biednej Ziemii nu należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord F
Akord G
akord a
Z tej biednej Ziemii nuty dla początkujących
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Z tej biednej Ziemii .

Chcesz zagrać piosenkę: Z tej biednej Ziemii? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Pochodzi ze śpiewnika o tej samej nazwie. Wydany w 1992 roku.proste-nutyTo piosenka religijna, w której przeważa motyw błagania o litość, w formie modlitwy. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Z tej biednej ziemi, z tej łez doliny, Tęskny się w niebo unosi dźwięk. pokazują jej gatunek. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Ku Tobie oczy zalane łzami Z wielką ufnością zwrócone są:

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Piosenka ma chwytliwy tekst, który łatwo zapada w pamięć i taką samą melodię. Możesz nauczyć się jej grać na wybranym przez siebie, dowolnym instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest ono banalnie proste, nie musisz nawet znać nut! W naszych opracowaniach stosujemy zapis literowy nut, który jest o wiele prostszy i zrozumiały nawet dla amatorów.Nauka tej piosenki będzie przyjemnością, a umiejętność jej zagrania zaimponuje właściwie każdemu.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

U drzwi Twoich stoję Panie jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać U drzwi Twoich stoję Panie na keyboardzie + nuty. Chcesz zagrać utwór: U drzwi Twoich stoję Panie? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Autor jest nieznany.Piosenka wydana w 1838 roku. Jest to drugi wariant pieśni pochodzi ze śpiewnika księdza Mioduszewskiego. Pierwsze słowa tego utworu tj. […]

Jeden chleb proste nuty

Jak zagrać Jeden chleb na klawiszach + nuty. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Jeden chleb w wersji dla poczatkujących. Autor nieznany.Pieśń powstała w XX wieku. Ma kilka wersji, mimo, że powstała nie tak dawno temu. Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: Jeden chleb, co zmienia się w Chrystusa Ciało,… Jak […]

Zbliżam się w pokorze proste nuty

Zbliżam się w pokorze – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Zbliżam się w pokorze. Pieśń religijna, skierowana do Boga. W wersji angielskiej możemy ją znać jako Still – Hillsongproste-nutyJest to hymn eucharystyczny, utworzony do polskiej wersji pieśni w 1953 r.Zbliżam się w pokorze […]