Z narodzenia Pana nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Z narodzenia Pana - jak zagrać na keyboardzie?

Z narodzenia Pana należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G

O piosence i o nutach

Z narodzenia Pana to wesoła, skoczna kolęda, która szybko wpada w ucho i jest łatwa do zapamiętania. To idealny utwór na radosny, świąteczny czas Bożego Narodzenia. To także świetny utwór dla osób, które chcą nauczyć się gry na instrumencie i zacząć większą przygodę z muzyką. Przedstawiamy prosty kurs gry na keyboardzie, w którym doskonale odnajdą się nawet osoby, które nigdy nie miały styczności z teorią muzyki. Nie trzeba mieć żadnej wiedzy, ani nawet umiejętności czytania nut na pięciolinii. Proste nuty literowe są bezproblemowe do odczytania i odegrania na klawiaturze pianina czy keyboardu. Wystarczy już kilka powtórzeń, a bez problemu będzie można zagrać kolędę z pamięci. Kolędy to bardzo dobre utwory dla osób początkujących, gdyż ich melodię mamy w głowie i łatwiej jest nam ją odtwarzać. Zacznij naukę z prostym tutorialem już dziś, a w krótkim czasie nauczysz się wielu prostych, sprawdzonych utworów. Z biegiem czasu będziesz mógł natomiast sięgnąć po bardziej rozbudowane dzieła muzyczne.

C*C H-2 C A C*G F G*E E D D C*C Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły. C*C H-2 C A C*G F G*E E D D C*C Wyśpiewują chwałę Bogu żywioły. C*G E G G G*G F F E Radość ludzi wszędzie słynie, C*G E G G G*G F F E Anioł budzi przy dolinie C*C H-2 C A C*G F G*E E D D C*C Pasterzów, co paśli pod borem woły. C*G E G G G*G F F E Radość ludzi wszędzie słynie, C*G E G G G*G F F E Anioł budzi przy dolinie

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Weź nie pytaj Domagała nuty literowe na keyboard

D C H G Weź nie pytaj G G A E Weź się przytul G G A H Weź tu ze mną H G A Weź tu bądź Weź nie pytaj to piosenka Pawła Domagały, która szturmem zdobyła szczyty list przebojów. Jest śpiewana zarówno przez samego wykonawcę, jak i wiele osób, które chcą się zmierzyć […]

Wilhelm Tell Ouverture, Rossini nuty literowe

O piosence i o nutach Tango milonga – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Chcesz zagrać utwór: Tango milonga? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Jerzy PetersburskiPiosenka znana również pod tytułem “Oh, Donna Clara”. Szlagier, który powstał przed II wojną światową. Pierwsze słowa tego utworu tj. Tango milonga, tango […]

The last rose of summer nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do This land is your land . Polecamy Ci naukę piosenki: This land is your land ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Woody GuthrieTo amerykańska piosenka folkowa. Została napisana w 1940 roku. Po raz pierwszy, została natomiast opublikowana 5 lat później.Prawie wszyscy znają słowa od […]