Wojenko wojenko nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Wojenko wojenko - jak zagrać na keyboardzie?

Wojenko wojenko należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Wojenko wojenko to wojskowa piosenka, którą możemy usłyszeć na rocznicach niepodległości, akademiach w szkołach oraz w trakcie uroczystości związanych z różnymi ważnymi dla Polski rocznicami. Piosenka jest bardzo melodyczna, rytmiczna, wzruszająca. Można ją nie tylko śpiewać, ale również spróbować zagrać. Osobom początkującym pomoże w tym nasz kurs gry na keyboardzie, który został przygotowany dla osób, które do tej pory nie miały nic wspólnego z muzyką. Kurs na keyboard zawiera zbiór nut literowych, które są o wiele łatwiejsze niż tradycyjne nuty na pięciolinii. Nuty literowe po prostu dopasowuje się do konkretnych klawiszy i można od razu nuta po nucie zacząć grać. Nasz śpiewnik zawiera proste piosenki, które można zagrać dosłownie w kilka minut. Nie potrzebujesz nauczyciela ani profesjonalnych zajęć. Wystarczy, że masz w domu keyboard lub pianino, a także odrobinę motywacji i wolnego czasu. Zacznij grać proste piosenki już dziś, a z biegiem czasu będziesz mógł zabrać się za bardziej rozbudowane utwory muzyczne.

C*G E G*F G C*F E Wojenko, wojenko C*C.2 H F*D.2 A G*A G Cóżeś Ty za pani G*D G A H C2 D2 C*E.2 E2 F*D.2 C H A Że za tobą idą, że za Tobą idą C*G E G*F G C*F E chłopcy malowani? G*D G A H C2 D2 C*E.2 E2 F*D.2 C H A Że za tobą idą, że za Tobą idą

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Otrzyjcie już łzy płaczący nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Pan jest pasterzem moim na keyboardzie + nuty. Możesz zacząć grać piosenkę: Pan jest pasterzem moim w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor Psalmu jest anonimowy.Inaczej Psalm 23, nazywany często psalmem pasterskim, przez początek.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego pokazują […]

O Marianno nuty literowe

O piosence i o nutach O Marianno to popularna, łatwo wpadająca w ucho piosenka oparta na prostej, powtarzalnej linii melodycznej. To doskonały utwór dla osób, które chciałyby nauczyć się grać na klawiszach. Proste piosenki na keyboard to propozycja dla początkujących muzyków, którzy nie mają żadnego przygotowania muzycznego. Ich głównym elementem są nuty literowe, które można […]

Mury jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: