Wojenko wojenko nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Wojenko wojenko - jak zagrać na keyboardzie?

Wojenko wojenko należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Wojenko wojenko to wojskowa piosenka, którą możemy usłyszeć na rocznicach niepodległości, akademiach w szkołach oraz w trakcie uroczystości związanych z różnymi ważnymi dla Polski rocznicami. Piosenka jest bardzo melodyczna, rytmiczna, wzruszająca. Można ją nie tylko śpiewać, ale również spróbować zagrać. Osobom początkującym pomoże w tym nasz kurs gry na keyboardzie, który został przygotowany dla osób, które do tej pory nie miały nic wspólnego z muzyką. Kurs na keyboard zawiera zbiór nut literowych, które są o wiele łatwiejsze niż tradycyjne nuty na pięciolinii. Nuty literowe po prostu dopasowuje się do konkretnych klawiszy i można od razu nuta po nucie zacząć grać. Nasz śpiewnik zawiera proste piosenki, które można zagrać dosłownie w kilka minut. Nie potrzebujesz nauczyciela ani profesjonalnych zajęć. Wystarczy, że masz w domu keyboard lub pianino, a także odrobinę motywacji i wolnego czasu. Zacznij grać proste piosenki już dziś, a z biegiem czasu będziesz mógł zabrać się za bardziej rozbudowane utwory muzyczne.

C*G E G*F G C*F E Wojenko, wojenko C*C.2 H F*D.2 A G*A G Cóżeś Ty za pani G*D G A H C2 D2 C*E.2 E2 F*D.2 C H A Że za tobą idą, że za Tobą idą C*G E G*F G C*F E chłopcy malowani? G*D G A H C2 D2 C*E.2 E2 F*D.2 C H A Że za tobą idą, że za Tobą idą

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

W zielonym gaju nuty literowe

O piosence i o nutach W zielonym gaju jest prostym utworem z nieskomplikowaną linią melodyczną. Szybko wpada w ucho i wprowadza w radosny nastrój, nic więc dziwnego, że jest śpiewana przy różnych okazjach. Jeśli chcesz tę piosenkę nie tylko śpiewać, ale również zagrać, wybierz nasz kurs gry na keyboardzie, który został przygotowany z myślą o […]

A wczora z wieczora nuty literowe

O piosence i o nutach Ach ubogi żłobie – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Ach ubogi żłobie w wersji dla poczatkujących. Autor jest nieznany.Piesń została napisana w drugiej połowie XVIII wieku. Pojawiła się w kilku rękopisach zakonnych z tamtego okresu.Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta […]

Biała armia jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: