Wilhelm Tell Ouverture, Rossini nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Wilhelm Tell Ouverture, Rossini - jak zagrać na keyboardzie?

Wilhelm Tell Ouverture, Rossini należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord E
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Tango milonga – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Chcesz zagrać utwór: Tango milonga? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Jerzy PetersburskiPiosenka znana również pod tytułem “Oh, Donna Clara”. Szlagier, który powstał przed II wojną światową. Pierwsze słowa tego utworu tj. Tango milonga, tango mych marzeń i snów, Niechaj me serce ukołysze! pokazują jej styl. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Żegnajcie, dawne wspomnienia, Żegnajcie, burze i serc uniesienia,

Więcej o utworze.

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Nasze opracowanie z pewnością ułatwi tą sprawę, szczególnie osobom które dopiero rozpoczynają swoją instrumentalną przygodę. Opracowania które tutaj znajdziesz, są rozpisane w bardzo prosty sposób. Taki zapis jest czytelny nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z nutami.Jest bardzo prosta do odtworzenia na właściwie każdym instrumencie. Z naszym opracowaniem, będzie to wręcz banalnie proste! Są przystosowane dla osób, które dopiero zaczynają naukę gry na instrumencie, ich rozczytanie nie sprawia żadnego problemu.

C*G G G G G G C*G E C E G E G C C*G E C E G E G C C*G G G G G G C*G E C E G E G C G*G G G G G G G G G G G*G G G G G G G G G G G*G G-2 G-2 C*G.-2 G-2 G-2 G-2 G-2 G-2

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

You are my sunshine nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Zorba na keyboardzie + nuty. Możesz zacząć grać piosenkę: Zorba w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Mikis TheodorakisInstrumentalny utwór greckiego kompozytora. Piosenka wykorzystywana do tańca o tym samej nazwie.Pierwsze słowa tej piosenki tj. pokazują jej gatunek. Często śpiewany fragment tej piosenki to: Więcej informacji o materiałach do […]

Majteczki w kropeczki nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Czerwone jabłuszko nuty literowe

O piosence i o nutach Czerwone jabłuszko to jedna z najpopularniejszych piosenek ludowych, która często wykorzystywana była jako motyw dla wielu innych utworów muzycznych. Choć pierwotnie była tylko śpiewana, bez problemu można ją również zagrać na keyboardzie czy innych instrumentach. Piosenka ma rytmiczną, prostą melodię, którą można szybko odtworzyć na instrumencie. Nuty dla początkujących zawierające […]