Wieczny odpoczynek nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Wieczny odpoczynek - jak zagrać na keyboardzie?

Wieczny odpoczynek należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord F
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Wielbić Pana chcę na keyboardzie + nuty.

Wielbić Pana chcę – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Autor jest nieznany.To bardzo znana piosenka, wywodząca się ze wspólnoty z Taize.Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Wielbić Pana chcę, Radosną śpiewać pieśń…. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Wielbić Pana chcę, On źródłem życia jest.

Dodatkowe informacje o grze

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. To jedna z wielu piosenek, do których znaleźć możesz opracowanie na naszej stronie. Nasze nuty literowe są opracowane w taki sposób, by opanowanie gry na instrumencie dla każdego było bardzo łatwe. Przy opracowaniach są też zamieszczone specjalne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają całą naukę. Mając wystarczająco dużo zapału do nauki, możesz nauczyć się gry na instrumencie samodzielnie, we własnym domu.Bez względu na Twój wiek, możesz nauczyć się grać ją na keyboardzie z pomocą naszych opracowań. Są świetnie przygotowane, w taki sposób by nie sprawiały problemu właściwie nikomu. Takim prostym sposobem, w domowym zaciszu możesz się nauczyć grać tej piosenki, ale też wielu innych, które znasz z dzieciństwa i nie tylko. Nauka z takimi opracowaniami to przyjemność i dobra zabawa.

a*C C H-2 C d*D C E*H.-2 C*E d*D C E*H.-2 F*A.-2 Wieczny odpoczynek racz mu (jej) dać, Panie D d*F F E D a*C D E a*C d*H.-2 A-2 E*H.-2 a*A.-2 a światłość wiekuista niechaj mu (jej) świeci. C*E C*E D d*F E a*D C Zmiłuj się nade mną, Boże, w łaskawości swojej, d*D d*D D a*A.-2 C E*H.-2 a*A.-2 w ogromie swej litości zgładź nieprawość moją. C*E C*E D d*F E a*D C Obmyj mnie zupełnie z mojej winy

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Red River valley nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Rockin Robin na klawiszach + nuty. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Rockin Robin w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Leon RenéPiosenka nagrana w 1958 roku, pod tytułem “Rock-in Robin”. Samą piosenkę również nagrał Michael Jackson. Piosenka zaczyna się od słów: Tweedle-lee-dee-dee-dee, tweedle-lee-dee-dee Tweedle-lee-dee-dee-dee, tweedle-lee-dee-dee… Obstawiam, że kojarzysz […]

Jezu drogi Tyś Miłością nuty literowe

O piosence i o nutach Jezu drogi tyś miłością to religijny utwór o prostej linii melodycznej i ciekawym brzmieniu. Podobnie jak inne pieśni kościelne, także i ta jest często spotykana w śpiewnikach i zbiorach nut dla osób początkujących i nie tylko. Proponujemy kurs gry na keyboardzie, który zawiera ten utwór w literowym zapisie nutowym. Takie […]

Baa, Baa, Black Sheep nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Baa baa black sheep na klawiszach + nuty. Chcesz zagrać piosenkę: Baa baa black sheep? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 dla-dzieci-literowe-nuty To piosenka dobra do zabawy z dziećmi, można podczas niej klaskać. Jest popularna także za granicą pod nazwą […]