Whiskey in the jar jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Whiskey in the jar jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Whiskey in the jar jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord a
Whiskey in the jar nuty z książki
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Whiskey in the jar – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Chcesz zagrać utwór: Whiskey in the jar? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Autor nieznany.Ludowa piosenka irlandzka, o rozbójniku zdradzonym przez kochankę. Powstała około XVII wieku.As I was a goin’ over the far famed Kerry mountains I met with captain Farrell and his money he was counting – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. Mush-a ring dumb-a do dumb-a da Whack fall the daddy-o, whack fall the daddy-o – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Dowiedz się więcej o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Sama melodia tej piosenki jest banalnie prosta i bardzo łatwo zapada w pamięć. Możesz ją w łatwy sposób zagrać na keyboardzie, lub innym instrumencie. Nasze opracowania to dobry sposób na zaczęcie przygody z grą na instrumencie. Na naszej stronie możesz znaleźć naprawdę wiele innych piosenek dla dzieci, oraz innych popularnych utworów. Nauka tej piosenki będzie przyjemnością, a umiejętność jej zagrania zaimponuje właściwie każdemu.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Baranku Boży nuty na keyboard

Proste nuty z literami do Baranku Boży . Możesz zacząć grać piosenkę: Baranku Boży w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor jest nieznany.Jest to modlitwa katolicka ze zbioru Śpiewnika Kościelnego.Pierwsze słowa tj. Baranku Boży który gładzisz grzechy świata Przepuść nam panie dobrze oddają charakter tej piosenki. Baranku Boży który gładzisz grzechy świata wysłuchaj nas […]

Jeden chleb proste nuty

Jak zagrać Jeden chleb na klawiszach + nuty. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Jeden chleb w wersji dla poczatkujących. Autor nieznany.Pieśń powstała w XX wieku. Ma kilka wersji, mimo, że powstała nie tak dawno temu. Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: Jeden chleb, co zmienia się w Chrystusa Ciało,… Jak […]

Takiego Janicka proste nuty

Nuty do Takiego Janicka . Chcesz zagrać piosenkę: Takiego Janicka? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Ten utwór, to stara pieśń myśliwska. Wydana została w 1901 roku w Bukiecie Pieśni Światowych.proste-nutyTo piosenka z gatunku folk z 2010 roku. Najbardziej znanym jej wykonwacą jest Siklawa.Pierwsze słowa tj. Jesce […]