We wish you a Merry Christmas nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

We wish you a Merry Christmas - jak zagrać na keyboardzie?

We wish you a Merry Christmas należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord F
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Jedna ze świątecznych piosenek, która znana jest nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Nuty literowe, video – skorzystaj z naszych opracowań, by nauczyć grać tą łatwą świąteczną piosenkę w najkrótszym możliwym czasie.   Jeśli szukasz prostej bożonarodzeniowej piosenki, którą może zagrać nawet osoba początkująca, oto doskonały wybór dla Ciebie. We wish You a merry Christmas to prosta, powtarzająca się linia melodyczna, która nie powinna sprawić problemów nawet osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z instrumentem. Tutorial na keyboard i inne instrumenty klawiszowe zawiera wykonanie utworu wraz z literowym zapisem nutowym, który zdecydowanie ułatwia naukę. Nawet, jeśli czytane nut nie jest Twoją mocną stroną, możesz bez problemu i w krótkim czasie nauczyć się tego świątecznego hitu i zachwycić swoich bliskich. Naukę gry możesz rozpocząć praktycznie w każdym momencie, choćby od zaraz.

G C*C.2 C2 D2 C2 H F*A A We wish you a merry Christmas A D*D.2 D2 E2 D2 C2 G*H G We wish you a merry Christmas G E*E.2 E2 F2 E2 D2 a*C.2 A We wish you a merry Christmas C*G G F*A D2 G*H C*C.2 and a happy new year G C*C.2 C2 D2 C2 H F*A A We wish you a merry Christmas A D*D.2 D2 E2 D2 C2 G*H G We wish you a merry Christmas G E*E.2 E2 F2 E2 D2 a*C.2 A We wish you a merry Christmas

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Śliczna Panienka nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Tryumfy Króla Niebieskiego . Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Tryumfy Króla Niebieskiego jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Siostra Anna KiernickaPieśń powstała w połowie XVIII wieku. Pierwszy zapis nutowy ukazał się ponad sto lat później w wydanym w 1874 roku “Śpiewniczku […]

Johny Johny Yes Papa nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Twinkle twinkle little star na keyboardzie + nuty. Twinkle twinkle little star to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Jane TaylorTekst tej piosenki pochodzi od angielskiego wiersza z XIX wieku. Po raz pierwszy została opublikowana w 1808 roku, w Rhymes for the Nursery.Pierwsze słowa tej piosenki to […]

Twelve days of Christmas nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Up on the housetop na klawiszach + nuty. Up on the housetop to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Benjamin HanbyPiosenka śpiewana w okresie świątecznym, napisana w 1864 roku. Została nagrana przez wielu śpiewaków, w szczególności Gene’a Autry’egoSanta Claus comes tonight No more days to count – […]