W Betlejem nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

W Betlejem - jak zagrać na keyboardzie?

W Betlejem należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Proste nuty z literami do Wśród nocnej ciszy .

Polecamy Ci naukę piosenki: Wśród nocnej ciszy ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Autor jest nieznany,Pieśń powstała na przełomie XVIII i XIX wieku. Pierwszy raz kolęda, ukazała się w Śpiewniku kościelnym księdza Mioduszewskiego.Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi, Wstańcie pasterze, Bóg się wam rodzi!… Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych słów: Czym prędzej się wybierajcie, Do Betlejem pospieszajcie, przywitać Pana.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Nasze opracowania ułatwią ci to zadanie, są bardzo dobrze skonstruowane – nawet amator zrozumie nuty literowe i będzie umiał go odtworzyć. Nasze opracowania są też dostępne w sklepie internetowym w formie książek. Taka forma świetnie nada się na prezent. W książkach znaleźć można naprawdę dużo opracowań różnych znanych piosenek. Dzięki takim zbiorom na pewno nauczysz się świetnie grać na instrumencie.Z pewnością warto nauczyć się jej grać na instrumencie i mieć ją w swoim repertuarze. Zagrać można to na wielu instrumentach, między innymi na klawiszach, czy gitarze. Nasze opracowanie tego utworu są bardzo dokładne i proste w odbiorze. Dzięki temu nauka tego utworu, a także innych dostępnych na naszej stronie nie sprawi ci z pewnością żadnych problemów.

C*E.2 E2 E2 F*F.2 F2 F2 C*E.2 E2 G*D.2 D2 C*C.2 W Betlejem, w Betlejem się wydarzyło C*E.2 E2 E2 F*F.2 F2 A2 C*G.2 E2 G*F.2 D2 C*C.2 Zbawienie, Zbawienie z nieba zstąpiło. G*G.2 F2 E2 D2 C*C.2 D2 E2 C2 Niebo nam się pokłoniło G*G.2 F2 E2 D2 C*C.2 D2 E2 C2 Dzieciątko się narodziło F*F.2 F2 A2 C*G.2 G2 E2 w Betlejem, w Betlejem

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Autobiografia jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Moje miasto Wadowice nuty literowe

O piosence i o nutach To jest moje miasto Wadowice to religijna piosenka, która kojarzona jest przede wszystkim z osobą papieża Polaka Jana Pawła II. Utwór ten, podobnie jak inne pieśni religijne, jest oparty na prostej melodii, która łatwo wpada w ucho i można ją szybko zaśpiewać czy zagrać. Jeśli jesteś początkującym muzykiem, możesz tę […]

Chciałem być nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: