Vivaldi Jesień 1 cz. nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Vivaldi Jesień 1 cz. - jak zagrać na keyboardzie?

Vivaldi Jesień 1 cz. należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Jesień Vivaldiego należy do klasyki muzyki poważnej. Utwór ten możemy usłyszeć we wszystkich filharmoniach świata. Jest grany na wielkie orkiestry symfoniczne, a także na pojedyncze instrumenty. Okazuje się jednak, że podstawowa linia melodyczna utworu nie jest skomplikowana i nie muszą się jej bać nawet początkujący adepci sztuki muzycznej. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką, wybierz kurs gry na keyboardzie, w którym utwór Vivaldiego podany jest w zapisie literowym. Dzięki temu nie możesz go zagrać nawet bez znajomości czytania nut. Prosty, sprawdzony tutorial jest bardzo popularny wśród osób, które samodzielnie chcą nauczyć się grać bez nauczycieli czy szkoły muzycznej. Wybierz proste nuty na keyboard i przekonaj się, że Ty także możesz bez problemu zagrać najbardziej znane melodie świata. Wystarczy kilka powtórzeń z nut, a szybko będziesz grać z pamięci, zachwycając otoczenie doskonałą znajomością tego słynnego utworu.

C*E.2 E2 E2 F2 E2 E2 F2 C*E.2 E2 E2 F2 E2 E2 F2 C*E.2 D2 E2 d*F.2 E2 G*D.2 C*E E E F E E F C*E E E F E E F C*E D E d*F E G*D C*E.2 E2 E2 G2 d*A A A G*D.2 D2 D2 F2 C*G G C2 C*E.2 E2 E2 F2 C*E.2 E2 E2 F2

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Przekorny los nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Szampan nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

All I want for Christmas – nuty literowe na klawisze

. Świąteczna piosenka Mariah Carey to jeden z bożonarodzeniowych hitów, które od lat grane są przed świętami przez wszystkie stacje radiowe. Teraz także Ty możesz zagrać ją w swoim rodzinnym gronie. Prosty tutorial z melodią i nutami literowymi to szybki sposób na naukę gry nie tylko na keyboardzie, ale również na innych instrumentach klawiszowych. Piosenka […]