Upadnij na kolana nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Upadnij na kolana - jak zagrać na keyboardzie?

Upadnij na kolana należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord E
Akord F
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Proste nuty z literami do Wieczny odpoczynek .

Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Wieczny odpoczynek. Modlitwa przekazywana z pokolenia na pokolenie.Jest to modlitwa błagalna za osoby zmarłe. Najczęściej jest odmawiana nad grobami lub w czasie pogrzebów.Pierwsze słowa tej piosenki to Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie A światłość wiekuista niechaj mu świeci Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Zmiłuj się nade mną Boże w łaskawości swojej W ogromie swej litości zgładź nieprawość moją

Więcej o utworze.

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Możesz ją również nauczyć się grać na wybranym przez siebie instrumencie, korzystając z dostępnego tutaj opracowania. Jest ono bardzo przejrzyste i proste – nawet dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z muzyką. Dodatkowo opracowania są też dostępne w formie książek.Opracowanie, które dostępne jest na naszej stronie zostało przygotowane tak, by nie sprawiło żadnego trudu, nawet najbardziej początkującym. Jest przejrzyste, dodatkowo w stronie znajdują się materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają cały proces nauki.

C2 a*C.2 H E*A G# a*A E*E Upadnij na kolana, a*E A d*H C2 F*C.2 E*H Ludu czcią przejęty H a*C.2 H C2 D2 C*E.2 G*D.2 Uwielbiaj swego Pana:

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wymarzona nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Słoneczko już gasi złoty blask nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Słoneczko już gasi złoty blask . Możesz nauczyć się grać piosenkę: Słoneczko już gasi złoty blask w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Grzegorz TurnauPierwsze słowa tj. Słoneczko już gasi złoty blask Za chwilę niebo błyśnie czarem gwiazd dobrze oddają charakter tej piosenki. Najpopularniejsza część […]

Lubię mówić z tobą jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: