U drzwi Twoich stoję Panie nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

U drzwi Twoich stoję Panie - jak zagrać na keyboardzie?

U drzwi Twoich stoję Panie należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Pieśni religijne są powszechnie znane, gdyż śpiewa się je dosyć regularnie w trakcie różnych kościelnych uroczystości. Nic więc dziwnego, że możemy je znaleźć w wielu śpiewnikach i zbiorach nut dla osób, które chcą nauczyć się grać. U drzwi twoich stoję panie to jeden z utworów, które można znaleźć w wielu kursach nauki gry na instrumentach. Sprawdzony kurs nauki gry na keyboardzie zawiera nuty literowe, które są o wiele łatwiejsze do rozczytania i grania niż standardowy zapis nutowy na pięciolinii. Zbiór nut literowych jest więc doskonałą opcją dla osób początkujących, które chcą rozpocząć naukę gry. Śpiewnik zawierający proste nuty literowe pozwala na szybką, sprawną i bezproblemową naukę. Możesz uczyć się samodzielnie w domu – wystarczy, że posiadasz keyboard lub inny instrument klawiszowy. Przejrzyj nasze nuty na keyboard i przekonaj się, że nauka gry na klawiszach może być prawdziwą przyjemnością. Jeśli zaczniesz już dziś, już niedługo bez problemu będziesz mógł zagrać wiele prostych melodii.

C*C D E E G*D C D D U drzwi Twoich stoję, Panie, d*D E F F C*E D E E u drzwi Twoich stoję, Panie, G*D D D F E D C*C H-2 C D E czekam na Twe zmiłowanie,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Pastuszkowie bracia mili nuty literowe

O piosence i o nutach Przybieżeli do Betlejem – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Przybieżeli do Betlejem. Autor jest anonimowy.Ta kolęda, pochodzi z XVII wieku. Obecna wersja została jednak napisana dopiero w XIX wieku.Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając […]

Łydka Grubasa – Rapapara łatwe nuty literowe i tutorial

A A G A G A A C A On był samotny, jej było źle E E D C E D D C H Gdzieś w internecie poznali się A A G A G A A C A On się zakochał ze samych zdjęć E E D C E D D C H Bo tam […]

Zwycięzca śmierci nuty literowe

O piosence i o nutach Nauka gry na keyboardzie to ciekawy sposób na hobby, które w przyszłości może przerodzić się na wieloletnie zamiłowanie. Zanim jednak staniemy się prawdziwymi wirtuozami, musimy zacząć od podstaw, czyli od prostych utworów. Dobrym pomysłem będzie opanowanie różnych kościelnych pieśni, które bardzo wpadają w ucho, a jednocześnie są oparte na prostych […]