U drzwi Twoich stoję Panie nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

U drzwi Twoich stoję Panie - jak zagrać na keyboardzie?

U drzwi Twoich stoję Panie należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Pieśni religijne są powszechnie znane, gdyż śpiewa się je dosyć regularnie w trakcie różnych kościelnych uroczystości. Nic więc dziwnego, że możemy je znaleźć w wielu śpiewnikach i zbiorach nut dla osób, które chcą nauczyć się grać. U drzwi twoich stoję panie to jeden z utworów, które można znaleźć w wielu kursach nauki gry na instrumentach. Sprawdzony kurs nauki gry na keyboardzie zawiera nuty literowe, które są o wiele łatwiejsze do rozczytania i grania niż standardowy zapis nutowy na pięciolinii. Zbiór nut literowych jest więc doskonałą opcją dla osób początkujących, które chcą rozpocząć naukę gry. Śpiewnik zawierający proste nuty literowe pozwala na szybką, sprawną i bezproblemową naukę. Możesz uczyć się samodzielnie w domu – wystarczy, że posiadasz keyboard lub inny instrument klawiszowy. Przejrzyj nasze nuty na keyboard i przekonaj się, że nauka gry na klawiszach może być prawdziwą przyjemnością. Jeśli zaczniesz już dziś, już niedługo bez problemu będziesz mógł zagrać wiele prostych melodii.

C*C D E E G*D C D D U drzwi Twoich stoję, Panie, d*D E F F C*E D E E u drzwi Twoich stoję, Panie, G*D D D F E D C*C H-2 C D E czekam na Twe zmiłowanie,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Swing low, sweet chariot nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Take Me Out to the Ball Game na keyboardzie + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Take Me Out to the Ball Game Jack NorworthTo piosenka z 1908 roku, która nieoficjalnie stała się hymnem północnoamerykańskiego baseballu. Pierwsze słowa tj. Katie Casey was baseball mad, Had the […]

Mama ostrzegała nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Paweł Domagała – Wystarczę ja nuty literowe i tutorial

H H H H H A Powiedz, że mnie kochasz H H H H H A C Nie żałujesz żadnej z chwil H H H H H A Obudź w środku nocy H H H H H A C Wtul się we mnie z całych sił Wystarczę ja to piosenka Pawła Domagały, którą znamy z […]