Twoja miłość nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Twoja miłość - jak zagrać na keyboardzie?

Twoja miłość należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord D
Akord F
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Nuty do Ty tylko mnie poprowadź .

Możesz zacząć grać piosenkę: Ty tylko mnie poprowadź w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Tomek KamińskiJedna z najpiękniejszych pieśni ślubnych.Gdy drogi pomyli los zły I oczy mgłą zasnuje – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Czy znasz te słowa? A kiedy gniew świat Ci przysłoni I zazdrość jak chwast zakiełkuje Jeśli tak, fajnie jeśli nauczysz się też zagrać do nich melodię! 🙂

Dodatkowe informacje o grze

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na instrumencie może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór.Melodia tej piosenki jest bardzo chwytliwa, ale też bardzo prosta. Można ją zagrać na każdym instrumencie, a z pomocą naszych opracowań – opanujesz to samodzielnie w domowym zaciszu. Nie musisz nawet dokładnie znać nut! Zapis opracowań został maksymalnie ułatwiony, by nie sprawiał żadnego trudu.

a*E.2 A G*E.2 D2 D2 Jesteś blisko mnie D*X D2 D2 D2 C2 H D*A Tęsknie za Duchem Twym a*E.2 A G*E.2 D2 D2 Kocham kroki Twe D*X D2 D2 D2 C2 H D*A Wiem jak pukasz do drzwi F*H C2 G2 G*D.2 C2 H D*A Przychodzisz jak ciepły wiatr C*H C2 G2 G*D.2 D2 C2 H A#*D2 E*E.2 Otwieram się i czuję znów że a*X A A C2 C2 E2 d*D.2 C2 H Twoja miłość jak ciepły deszcz

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Boogie Woogie nuty literowe

O piosence i o nutach Boogie Woogie – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Boogie Woogie. Bob Dylan Ta piosenka została skomponowana w trzech sesjach, w 1970 roku! Utwór znalazł się również na okładce Self Portrait, tego samego roku.Prawie wszyscy znają słowa od których […]

Tańcz głupia tańcz nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Baa, Baa, Black Sheep nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Baa baa black sheep na klawiszach + nuty. Chcesz zagrać piosenkę: Baa baa black sheep? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 dla-dzieci-literowe-nuty To piosenka dobra do zabawy z dziećmi, można podczas niej klaskać. Jest popularna także za granicą pod nazwą […]