Twelve days of Christmas nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Twelve days of Christmas - jak zagrać na keyboardzie?

Twelve days of Christmas należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G

O piosence i o nutach

Jak zagrać Up on the housetop na klawiszach + nuty.

Up on the housetop to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Benjamin HanbyPiosenka śpiewana w okresie świątecznym, napisana w 1864 roku. Została nagrana przez wielu śpiewaków, w szczególności Gene’a Autry’egoSanta Claus comes tonight No more days to count – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. Oh-oh-oh-oh-oh-oh Up on the house top, oh-oh-oh Up on the house top, reindeer pause – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Dowiedz się więcej o nutach

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Możesz tutaj znaleźć rozpiskę literową, która jest banalnie prosta! Na naszej stronie znaleźć można również materiały wideo, które pomogą w nauce, a także sklep internetowy w którym można znaleźć książki z naszymi opracowaniami w wersji fizycznej. To bardzo fajny sposób, jeśli ktoś rozpoczyna przygodę z grą na keyboardzie, czy gitarze.Możesz ją również nauczyć się grać na wybranym przez siebie instrumencie, korzystając z dostępnego tutaj opracowania. Jest ono bardzo przejrzyste i proste – nawet dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z muzyką. Dodatkowo opracowania są też dostępne w formie książek.

G-2 G-2 C*G.-2 C C C*C H-2 On the first day of Christmas C G*D E F D C*E my true love gave to me: G*G A F E C D H-2 C*C A partridge in a pear tree. G-2 G-2 C*G.-2 G-2 C C C*C H-2 On the second day of Christmas C G*D E F D C*E my true love gave to me: G*G D E F Two turtle doves

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Przylecieli tak śliczni anieli nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać The First Noel na keyboardzie + nuty. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to The First Noel jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. John StainerTradycyjna kolęda, pochodząca z XVIII wieku. Słowo Noel, po francusku to Boże narodzenie.The first Noel, the angels say To Bethlehem’s shepherds as […]

Jezus malusieńki nuty literowe

O piosence i o nutach Jezus malusieńki to polska pieśń religijna, śpiewana głównie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Pierwsze wersje piosenki powstały już w XVIIw. jednak z uwagi na bardzo dużą ilość wersji, ciężko jest określić dokładną datę jej powstania. Z tego samego powodu nie znamy także autora tekstu i muzyki, co nie zmienia faktu […]

Amazing Grace nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Abba Ojcze . Abba Ojcze to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! ojciec Jan GóraTen utwór, to hymn Światowych Dni Młodzieży. Jednym z popularnycyh wykonawców tej piosenki, jest Krzysztof Krawczyk.Pierwsze linijki tej piosenki to Ty wyzwoliłeś nas Panie Z kajdan i samych siebie Abba Ojcze! Abba Ojcze! […]