Tryumfy Króla Niebieskiego nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Tryumfy Króla Niebieskiego - jak zagrać na keyboardzie?

Tryumfy Króla Niebieskiego należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord G

O piosence i o nutach

Triumfy króla Niebieskiego to podniosła, efektowna kolęda, która doskonale brzmi zarówno w wykonaniu wokalnym, jak i instrumentalnym. Jeśli chcesz zachwycić bliskich w Boże Narodzenie, warto pokusić się o naukę gry właśnie tego utworu. Wbrew pozorom, nie powinno to być trudne. Kolęda jest oparta na prostej linii melodycznej, którą łatwo zapisać w formie literowej. Nauka gry na keyboardzie nie wymaga znajomości tradycyjnego zapisu nutowego – nasz sprawdzony tutorial to kurs gry na keyboardzie, z którym poradzą sobie osoby zupełnie początkujące. Nie musisz znać nut ani orientować się w znakach na pięciolinii – zapis literowy pozwoli szybko i sprawnie opanować zarówno tę kolędę, jak i wiele innych utworów. Kolęda zagrana na klawiszach z pewnością będzie świetnie brzmiała, a także zachęci do dalszych muzycznych eksperymentów. Zacznij od grania prostych kolęd, a szybko przejdziesz do kolejnych utworów o wyższym stopniu trudności. Proste piosenki na keyboard to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

C*G.-2 C G-2 C*C C D D E C Tryumfy Króla Niebieskiego C*G.-2 C G-2 C*C C D D E C Zstąpiły z nieba wysokiego G*D C# D E D H-2 D*C H-2 C D G*H.-2 Pobudziły pasterzów, G*D C# D E D H-2 D*C H-2 C D G*H.-2 dobytku swego stróżów,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Baranku Boży nuty literowe

O piosence i o nutach Baranku Boży to utwór, który jest częścią każdej mszy. Jest nie tylko śpiewany, ale również grany na organach lub innych instrumentach. W rzeczywistości jest to bardzo prosta melodia oparta na kilku dźwiękach. Można więc ją wykorzystać do nauki gry na klawiszach. Zawsze bowiem łatwiej jest grać te utwory, które znamy […]

Kochana wierzę w miłość jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Marsz weselny Mendelsona

C H F# A G F D C D G D E C E G H C H F# A G F D C E D E D C Chcesz zagrać na ślubie kogoś bliskiego? A może marzy się Tobie nauka gry na keyboardzie i granie najbardziej znanych utworów muzycznych? Prosty tutorial z melodią i […]