Trisch – trasch polka nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Trisch – trasch polka - jak zagrać na keyboardzie?

Trisch – trasch polka należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord A

O piosence i o nutach

Jak zagrać Vivaldi Jesień na keyboardzie + nuty.

Vivaldi Jesień to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Antonio VivaldiJeden z 4 cyklów koncertów skrzypcowych, umieszczonych w wydanym w 1725 roku zbiorze 12 koncertów.Pierwsze słowa tego utworu tj. pokazują jej styl. – to często grany fragment tej piosenki.

Więcej o piosence

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Melodia i tekst piosenki szybko zapadają w pamięć. Teraz – korzystając z opracowania dostępnego na naszej stronie – możesz w bardzo łatwy sposób też zagrać tą piosenkę. Nie sprawi Ci to dużego problemu! Zagrać możesz ją zarówno na klawiszach, jak i akordeonie czy innym instrumencie, ten wybór należy do Ciebie.Dzięki naszemu opracowaniu możesz ją w łatwy sposób zagrać na instrumencie. Jest łatwe i czytelne dla każdego, nawet dla osoby która dopiero zaczyna swoją przygodę z grą na instrumencie. Dla jeszcze większego ułatwienia, na naszej stronie zamieszczane są materiały wideo, które świetnie pokazują, jak zagrać daną kompozycję.

G*H A H C*C.2 G C*G.2 G G2 F#2 C*F.2 E2 D2 C2 G*H A G*D.2 A D2 F# G G*A H C2 D2 C*E.2 G C*G.2 G G2 F#2 C*F.2 E2 D2 C2 G*H H A*E.2 H E2 A-2 H-2 A*C# E G C#2 D*D.2 D2 G*H.2 H2 H2 A2 G2 C*C.3 C3 C2 G*H.2 H2 H C*A.2 A2 G2 G2 G2 G*H.2 H2 H2 A2 G2 C*C.3 C3 C2

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Siadła pszczółka na jabłoni nuty literowe

O piosence i o nutach Nauka gry na keyboardzie nie musi być nudna ani czasochłonna. Jeśli tylko chcesz i masz dostęp do keyboardu lub innego instrumentu klawiszowego, możesz zacząć grać praktycznie z dnia na dzień. Wystarczą proste piosenki na keyboard i zbiór nut literowych. Siadła pszczółka na jabłoni to jedna z prostych piosenek, polecanych dla […]

Barka nuty literowe

O piosence i o nutach Jeśli chciałbyś zagrać jakąś religijną pieśń na keyboardzie, to ta z pewnością jest jedną z najbardziej znanych. Idealna piosenka na oazę czy pielgrzymkę, ale także na spotkanie przy ognisku. Po opanowaniu nut literowych podanych na tej stronie, możesz dodać do nich akordy grane lewą ręka – nadadzą one całej piosence […]

Słoneczko już gasi złoty blask nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Słoneczko już gasi złoty blask . Możesz nauczyć się grać piosenkę: Słoneczko już gasi złoty blask w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Grzegorz TurnauPierwsze słowa tj. Słoneczko już gasi złoty blask Za chwilę niebo błyśnie czarem gwiazd dobrze oddają charakter tej piosenki. Najpopularniejsza część […]