This land is your land nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

This land is your land nu - jak zagrać na keyboardzie?

This land is your land nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
This land is your land nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

This land is your land – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Polecamy Ci naukę piosenki: This land is your land ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Piosenka nagrana w 1958 roku, pod tytułem “Rock-in Robin”. Samą piosenkę również nagrał Michael Jackson. proste-nutyTo amerykańska piosenka folkowa. Została napisana w 1940 roku. Po raz pierwszy, została natomiast opublikowana 5 lat później.This land is your land, this land is my land From the Redwood Forest to the New York Island – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. As I go walking this ribbon of highway I see above me this endless skyway – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o piosence

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Możesz ją też bez trudu zagrać i to właściwie na każdym instrumencie, jaki sobie wybierzesz. Nasze opracowania są bardzo łatwe, nie sprawią żadnych problemów nawet osobom, które dopiero rozpoczynają swoją muzyczną karierę. Na stronie znajdują się też materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają naukę gry. Znaleźć też tutaj możesz jeszcze więcej opracowań piosenek dla dzieci, ale też innych popularnych piosenek. Są dostępne też w wersji książkowej, które możesz kupić w naszym sklepie online.Nauka takiej piosenki zajmie Ci naprawdę mało czasu, możesz się o tym przekonać już teraz. A jeśli chcesz więcej opracowań piosenek popularnych utworów, to zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Są tam pakiety z książkami pełnymi opracowań. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Bogurodzica nuty na keyboard

Jak zagrać Bogurodzica na klawiszach + nuty. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Bogurodzica w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Autor nieznanyUtwór jest najstarszym zachowanym tekstem poetyckim, wraz z melodią! Nie znamy daty powstania pieśni.Bogurodzica dziewica, Bogiem sławiena Maryja. – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. U twego syna, Gospodzina, matko zwolena, […]

What child is this proste nuty

Jak zagrać What child is this na keyboardzie + nuty. What child is this to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Piosenka wydana w 1953 roku. Tekstowo piosenka jest żartobliwym spojrzeniem na świąteczną listę skierowaną do Świętego Mikołaja.proste-nutyUtwór został napisany w 1865 roku. Choć napisana w Wielkiej Brytanii, dziś kolęda jest bardziej popularny w […]

Wśród tylu dróg jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Wśród tylu dróg . Możesz zacząć grać piosenkę: Wśród tylu dróg w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor jest nieznany.To piosenka religijna, w której najczęściej pojawia się tekst Wśród tylu dróg poprowadź serce me. Piosenka zaczyna się od słów: Jak mocno serce biło mi, gdym poraz pierwszy ujrzał obraz […]