The Entertainer nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

The Entertainer - jak zagrać na keyboardzie?

The Entertainer należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord F
Akord G
akord f

O piosence i o nutach

Proste nuty z literami do Trish – Trasch polka .

Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Trish – Trasch polka Johann Strauss IITo słynna polka na orkiestrę symfoniczną, skomponowana w 1858 roku. – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej o utworze.

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Teraz możesz ją zagrać również Ty, na wybranym przez siebie instrumencie. Na naszej stronie znajdziesz opracowanie, które ułatwi naukę tego utworu. Opracowanie dostępne jest także w formie wideo, które dla wielu osób jest jeszcze większym ułatwieniem. To i inne opracowania popularnych piosenek możesz też kupić w naszym sklepie internetowym, w formie książek.W bardzo łatwy sposób można też zagrać tą melodię na keyboardzie, gitarze czy jeszcze innym wybranym instrumencie. Nasze opracowania są naprawdę mało skomplikowane, użyto przy nich jak najłatwiejszego zapisu dzięki czemu każdy, nawet początkujący muzyk może z nich korzystać bez trudu. Nawet dziecko może nauczyć się grać swojej ulubionej piosenki.

D2 E2 C2 A H G D E C A-2 H-2 G-2 D E C E A-2 H-2 A-2 G#-2 G*G.-2 G D D# C*E C2 E C2 E C2 F*X C2 D2 D#2 C*E.2 C2 D2 E2 G*X H D2 C*C.2 D D# C*E C2 E C2 E C2 F*X A G D*F# A C2 E2 D2 C2 A G*D.2 D D# C*E C2 E C2 E C2 F*X C2 D2 D#2 C*E.2 C2 D2 E2 G*X H D2 C*C.2

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Brać nuty literowe i tutorial

F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# G# G# G# A F# F# Lubi dużo pić i spać F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# A G# A F# Lubi pić i spać

Dla ciebie kupie se spodnie jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Pieski małe dwa nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Pieski małe dwa na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Pieski małe dwa w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor piosenki jest nieznany, zalicza się ją jako piosenkę tradycyjną.Ten utwór opowiada o przygodzie dwóch piesków. Piosenka jest na tyle popularna, że śpiewały ją zespoy na całym świecie.Pieski małe […]