The British Grenadiers nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

The British Grenadiers - jak zagrać na keyboardzie?

The British Grenadiers należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Nuty do The last rose of summer .

Możesz nauczyć się grać piosenkę: The last rose of summer w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Thomas Moore Utwór napisany w 1805 roku. Wiersz i melodia razem zostały opublikowane w grudniu 1813 roku w tomie piątym A Selection of Irish Melodies Thomasa Moore’a .Tis the last rose of summer, Left blooming alone; – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. I’ll not leave thee, thou lone one. To pine on the stem; Since the lovely are sleeping, – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. To prosta melodia, która jest banalnie prosta do zaśpiewania przez dzieciaki. Jak się okazuje – jest równie prosta do odtworzenia na wybranym przez siebie instrumencie. Możesz wybrać ten, który najbardziej lubisz. Nasze opracowania są przydatne zarówno w grze na klawiszach, jak i na akordeonie czy flecie. Co ważne, w naszych opracowaniach korzystamy z bardzo uproszczonego zapisu, nie trzeba znać nawet nut, by móc je rozczytać Teraz również Ty możesz nauczyć się ją grać na wybranym przez siebie instrumencie, nawet jeśli nie masz w tym żadnego doświadczenia. Opracowania, które znajdują się na naszej stronie są bardzo łatwo rozpisane. Dzięki temu nikt nie będzie miał z nimi problemu! Wśród opracowań znajdziesz nie tylko piosenki dla dzieci, ale też inne popularne utwory.

G-2 C*C G-2 C D a*E G*D Some talk of Alexander, E F C*G C G*E D C H-2 C*C and some of Hercules G-2 C*C G-2 C D a*E G*D Of Hector and Lysander, E F C*G C G*E D C H-2 C*C and such great names as these. E F C*G A G F C*E F G But of all the world’s great heroes, C F*A A G*G F E D C*C G*H.-2 there’s none that can compare. G-2 G-2 C*C G-2 C D a*E G*D With a tow, row, row, row, row, row, E F F*G C G*E D C H-2 C*C to the British Grenadiers.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Suplikacja Święty Boże nuty literowe

O piosence i o nutach Pieśni i utwory kościelne są dobrym materiałem dla osób, które dopiero uczą się grać na jakichś instrumentach. Są powszechnie znane, oparte na prostej melodii i rozwiązaniach harmonicznych. Napisane są zwykle na organy, dzięki czemu bez problemu można je zagrać także na innych instrumentach klawiszowych. Suplikacja Święty Boże grana jest na […]

Jak zagrać na pianinie Biedroneczki są w kropeczki

C D# F D# A# F G# D# D# Uskarżał się mały muchomor, D# D# F D# F D# F D# D# Pod brzózką się tuląc do mamy, C# D# F# D# A# F G# D# D# Dlaczego, choć piękny rzekomo, D# F F F D# D D# F F Czerwony kapelusz ma w plamy. […]

Biała flaga nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: