That’s all right now mama nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

That’s all right now mama - jak zagrać na keyboardzie?

That’s all right now mama należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G

O piosence i o nutach

The British Grenadiers – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to The British Grenadiers jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Autor dokładnie nie jest znany.To tradycyjna pieśń marszowa, wojskowych jednostek wielkiej brytanii. Melodia pochodzi z XVII wieku. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Some talk of Alexander, and some of Hercules Of Hector and Lysander, and such great names as these. pokazują jej gatunek. Często śpiewany fragment tej piosenki to: Those heroes of antiquity ne’er saw a cannon ball, Or knew the force of powder to slay their foes withal.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Można ją bardzo łatwo zagrać na właściwie każdym instrumencie. Jeśli chcesz się tego nauczyć, to skorzystaj z naszych nut literowych – są bardzo prosto rozpisane, w sam raz na rozpoczęcie przygody z muzyką. Nasze opracowania to naprawdę fajna opcja dla osób, które aktualnie uczą się grać na instrumencie, ale nie posiadają zbyt dużej wiedzy muzycznej. Nie musisz znać nawet nut! Teraz również Ty możesz nauczyć się ją grać na wybranym przez siebie instrumencie, nawet jeśli nie masz w tym żadnego doświadczenia. Opracowania, które znajdują się na naszej stronie są bardzo łatwo rozpisane. Dzięki temu nikt nie będzie miał z nimi problemu! Wśród opracowań znajdziesz nie tylko piosenki dla dzieci, ale też inne popularne utwory.

H G*D.2 C#2 C2 H C#2 D2 Well, that’s all right now, mama D2 C#2 C2 H D2 That’s all right for you G*D.2 C#2 C2 H C#2 D2 That’s all right now mama, E2 G*F.2 E2 D2 C2 H just anyway you do A G C*A# E G C*A# That’s all right, that’s all right E2 D2 F2 E2 D2 C2 That’s all right now mama, D2 F2 D2 C*C.2 C2 A# G anyway you do

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Hymn Niemiec nuty literowe

O piosence i o nutach Hymn Niemiec zna nie tylko każdy obywatel tego kraju. To znany, podniosły utwór, bardzo rytmiczny i oparty na prostej linii melodycznej, który już po jednym odsłuchaniu można bez problemu zanucić. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, również możesz ten utwór dosyć szybko zagrać. Polecamy prosty kurs gry na keyboardzie […]

Pojedziemy na łów nuty literowe

O piosence i o nutach Pojedziemy na łów to prosta piosenka o nieskomplikowanej linii melodycznej, która łatwo wpada w ucho i można ją bez problemu zanucić już po jednym odsłuchaniu. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, takie utwory będą doskonałe do szlifowania umiejętności. Aby zacząć, nie musisz mieć żadnego przygotowania muzycznego, ani też znać […]

Siwa chmurka nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Siwa chmurka . Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Siwa chmurka w wersji dla poczatkujących muzyków. Wolański RyszardTa piosenka jest jedną z ulubionych kołysanek dla dzieci, pokazuje, że nawet chmurki są już senne, tak samo jak zwierzątka. Piosenka zaczyna się od słów: Małe dzieci mrużą już oczka Małym […]