Tango milonga nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Tango milonga - jak zagrać na keyboardzie?

Tango milonga należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord E
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Tango milonga to z pewnością jeden z niezapomnianych utworów należących do klasyki polskiej muzyki. Piosenka, choć dosyć wiekowa, nigdy nie wychodzi z mody i jest śpiewana często przy różnych okazjach. Taka sprawdzona klasyka muzyczna to doskonały pomysł na naukę gry na dowolnym instrumencie, w szczególności na klawiszach. Nauka gry na keyboardzie powinna zaczynać się od znanych i melodyjnych utworów, dzięki czemu można rozwijać talent i obudzić w sobie zamiłowanie do gry. Nasz kurs gry na keyboardzie to propozycja dla osób, które nie mają przygotowania muzycznego ani znajomości czytania nut w tradycyjnym zapisie. Nuty literowe są o wiele prostsze, pozwalają bez problemu przyporządkować je do konkretnych klawiszy na keyboardzie. Dzięki temu zaczniesz grać praktycznie od razu. Jeśli chcesz nauczyć się grać, sięgnij po nasz prosty śpiewnik i przekonaj się, że na grę na klawiszach nigdy nie jest za późno. Zacznij od prostych utworów i przekonaj się, jak szybko sięgniesz po bardziej rozbudowane melodie.

C*X G-2 C E C*G E Tango milonga, C*X G-2 C E d*G F E D Tango mych marzeń i snów G*X G-2 H-2 D G*G F G*E D C*E D C Niechaj me serce ukołysze! C*X G-2 C E C*G E Tango milonga C*X G-2 C E d*G F E D Jak dawniej grajcie mi znów, G*X G-2 H-2 D G*G F G*E D C*E D C Zabijcie tę dręczącą ciszę! C*X E E E E*F E D a*C C Żegnajcie dawne wspomnienia, E E E E*F E D D C H-2 a*D C Żegnajcie burze i serc uniesienia,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

See you again | TUTORIAL gry na keyboardzie

See you again to jeden z najpopularniejszych utworów ostatnich lat, bez którego nie może odbyć się żadna większa impreza. Już dziś możesz nauczyć się grać ten utwór samodzielnie. Wygodny i prosty tutorial do nauki gry na keyboardzie pomoże Tobie zapamiętać linię melodyczną dzięki łatwemu zapisowi literowemu, o wiele prostszemu niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. […]

Nie płacz Ewka jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Na szczycie nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: