Take Me Out to the Ball Game jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Take Me Out to the Ball Game jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Take Me Out to the Ball Game jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord G
Akord A
Akord d
Take Me Out to the Ball Game nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nuty do Take Me Out to the Ball Game .

Chcesz zagrać piosenkę: Take Me Out to the Ball Game? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Jack Norworth to autor tej piosenki.To piosenka z 1908 roku, która nieoficjalnie stała się hymnem północnoamerykańskiego baseballu. Katie Casey was baseball mad, Had the fever and had it bad. – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Take me out to the ball game, Take me out with the crowd; – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne, a nauczyć się gry możesz sam we własnym, domowym zaciszu. Jeszcze bardziej ułatwić to można korzystając z naszych opracowań, które tworzone są z myślą o początkujących muzykach, tak by każdy mógł z nich bez trudu skorzystać. Na naszej stronie znajdziesz też materiały wideo, które ułatwią naukę. Możesz ją też bez trudu zagrać i to właściwie na każdym instrumencie, jaki sobie wybierzesz. Nasze opracowania są bardzo łatwe, nie sprawią żadnych problemów nawet osobom, które dopiero rozpoczynają swoją muzyczną karierę. Na stronie znajdują się też materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają naukę gry. Znaleźć też tutaj możesz jeszcze więcej opracowań piosenek dla dzieci, ale też innych popularnych piosenek. Są dostępne też w wersji książkowej, które możesz kupić w naszym sklepie online.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Jezu miłości Twej proste nuty

Jak zagrać Jezu miłości Twej na keyboardzie + nuty. Możesz zacząć grać piosenkę: Jezu miłości Twej w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor nieznany.Utwór pochodzi z Galicji. Jest pieśnią kościelną, która znalazła się w śpiewniku Siedleckiego. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Jezu miłości Twej, Ukryty w Hostyi tej,… […]

Kumbaya nuty na keyboard

Jak zagrać Kumbaya na keyboardzie + nuty. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Kumbaya. Tytuł pod którym również występuje ta pieśń to “Czarna Madonno”.proste-nutyJest to duchowna pieśń afroamerykaninów. Pierwsze nagranie utworu, było w 1926 roku. Piosenka zaczyna się od słów: Kumbaya my Lord, kumbaya Kumbaya my Lord, kumbaya… Bardzo możliwe, że znasz ten utwór […]

Przybieżeli do Betlejem jak zagrać na keyboardzie

Przybieżeli do Betlejem – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Przybieżeli do Betlejem jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Autor jest anonimowy.Ta kolęda, pochodzi z XVII wieku. Obecna wersja została jednak napisana dopiero w XIX wieku. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku […]