Swan Lake nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Swan Lake - jak zagrać na keyboardzie?

Swan Lake należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord F
Akord G
Akord B
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Jezioro Łabędzie to słynny balet rosyjskiego kompozytora Piotra Czajkowskiego. Utwór składający się z czterech aktów był od momentu powstania grany na największych scenach świata. Podstawową linię melodyczną Jeziora Łabędziego zapewne zna każdy, choć nie zawsze kojarzy ja akurat z tym utworem. Jeśli chcesz nauczyć się grać na instrumencie, ta linia melodyczna będzie dobra nawet dla osoby całkowicie początkującej. Nasz kurs gry na keyboardzie oferuje proste nuty literowe. To dobra alternatywa dla tradycyjnego zapisu nutowego na pięciolinii. Gra na keyboardzie nigdy nie była prostsza – wystarczy przyporządkować konkretne litery do dźwięków na klawiaturze. Wybierz nasz pomysłowy śpiewnik i zacznij grać pierwsze, proste utwory. Jeśli zaczniesz już dziś, z pewnością szybko opanujesz wiele podstawowych melodii i szybko przejdziesz do bardziej rozbudowanych utworów. Proste nuty na keyboard z pewnością rozbudzą w Tobie muzyczne zainteresowania, które będziesz mógł nieustannie rozwijać.

a*E.2 d*A H C2 D2 a*E.2 C2 E2 C2 a*E.2 A F*C.2 A F C2 a*A D2 C2 H a*E.2 d*A H C2 D2 a*E.2 C2 E2 C2 a*E.2 A F*C.2 A F C2 a*A A-2 G*H.-2 C D E F e*G F E F G d*A G F G A H*H A E*E C a*H.-2 A-2 G*H.-2 C D E F e*G F E F G d*A G F*F G A A#*A# F D F A#

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wymarzona nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Zabrałaś Serce Moje nuty literowe

O piosence i o nutach Zabrałaś serce moje jest piosenka biesiadną, którą można znaleźć w repertuarze wielu artystów. Utwór ten grany jest na imprezach, biesiadach, weselach oraz innych wydarzeniach, na których ważna jest dobra zabawa. Piosenka doskonale sprawdzi się także jako utwór dla osób chcących nauczyć się gry na instrumentach klawiszowych. Proponujemy nasz kurs gry […]

Winter Wonderland nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Amazing Grace na keyboardzie + nuty. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Amazing Grace. John NewtonAngielska chrześcijańska pieśń religijna. Pierwszy raz ukazała się w druku w książce Olney Hymns w 1779 roku.Pierwsze linijki tej piosenki to Amazing grace how sweet the sound That saved a wretch like […]