Someone like you | łatwy TUTORIAL gry na keyboardzie

Ta piosenka pochodzi ze starej wersji serwisu. W starej wersji, nuty literowe oznaczaliśmy trochę innym sposobem. Poszczególne oktawy oznaczaliśmy za pomocą kolorów, zamiast numerów oraz są to nuty na prawą rękę (bez akordów). Jeśli nie wiesz, jak czytać takie nuty literowe, zajrzyj na podstronę: Jak czytać nuty literowe (kolorowe) Jednak, jeśli chcesz zagrać ten utwór - zachęcamy do spróbowania! 🙂 Serdecznie przepraszamy za ewentualne błędy lub braki.

Someone like you Adele to jeden z najbardziej znanych utworów wokalistki, której niezwykły głos znany jest pod każdą szerokością geograficzną. Aby go zaśpiewać, z pewnością trzeba mieć potężne umiejętności wokalne. Jednak, aby go zagrać, wystarczy keyboard lub inny instrument klawiszowy oraz odrobina chęci.

Utwór zapisany literowo oraz prosty tutorial prezentujący jego wykonanie pozwoli nauczyć się grać nawet osobie, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z muzyką. Jeśli chcesz zachwycić swoich bliskich pięknym wykonaniem utworu, skorzystaj z nut dla początkujących i przekonaj się, że potrafisz szybko nauczyć się grać nawet światowej klasy utwór.

A Cis E Cis – 4x

Gis Cis A Cis – 4x

Fis A Cis A – 4x

D Fis A Fis – 4x

Więcej nut znajdziesz w zakładce: bezpłatne materiały
oraz w naszych książkach i płytach, w zakładce: nasze produkty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Frosty the Snowman nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Północ już była . Polecamy Ci naukę piosenki: Północ już była ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Autor jest anonimowy.Utwór pochodzi prawdopodobnie z XVIII wieku. Dokładny rok nie jest znany. Pierwszy zapis pojawił się w śpiewniku MioduszewskiegoPierwsze słowa tej piosenki tj. Północ już była, […]

Kurki trzy nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Kurki trzy na keyboardzie + nuty. Chcesz zagrać piosenkę: Kurki trzy? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Henryk RostworowskiTradycyjna dziecięca piosenka francuska z XVIII wieku. Wyszły w pole kurki trzy I gęsiego sobie szły. – to właśnie od tego tekstu […]

Miłość w zakopanem nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: