skip to my lou tabulatura gitarowa

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur?

Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je zagrać na gitarze, oraz informacje o pełnej wersji tabulatur.

skip  to  my  loutabulatura gitarowa
Oferta specjalna PEŁNY PAKIET GITAROWY - WERSJA ELEKTRONICZNA
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 4 E-booki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM


WERSJA KSIĄŻKOWA - DARMOWA DOSTAWA 4 książki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM

Część tabulatur na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich tabulatur na gitarę znajdziesz w naszych książkach i e-bookach w zakładce nasze produkty - tabulatura gitarowa.

Skip to my lou – jak zagrać na gitarze.

Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Skip to my lou. Ta piosenka jest o pieczeniu chleba i zachęca do przyłączenia się. Zna ją bardzo dużo dzieci i często jest śpiewana do zabawy o takiej samej nazwie.tabulatury-gitaroweTen utwór również jest używany podczas zabawy i tańca, o tej samej nazwie. Taniec polega na zamianie w trakcie, swoich partnerów. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Lost my partner What’ll I do?… Skip to my lou, my darlin’ Skip, skip, skip to my Lou Skip, skip, skip to my Lou – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Dowiedz się więcej o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Jeśli chcesz jej się nauczyć jej grać, to koniecznie skorzystaj z naszego opracowania. Jest przygotowane tak, by nawet początkująca osoba bez trudu mogła zagrać tą piosenkę. Opracowań na naszej stronie jest naprawdę dużo! Możesz śmiało wybierać między popularnymi piosenkami i wybrać swoją ulubioną, by w krótkim czasie móc ją zagrać na wybranym instrumencie. To na czym będziesz grać, zależy tak naprawdę tylko od Ciebie. Nasze opracowania sprawdzą się nie tylko przy grze na gitarze, ale też innych instrumentach.Posiada łatwą melodię, którą możesz też zagrać w bardzo łatwy sposób na wybranym przez siebie instrumencie. Nasze tabulatury są tak przygotowane, by nie sprawiały nikomu problemu. Zapis jest prosty i czytelny. Na naszej stronie znaleźć też można pomocne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają cały proces nauki.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Czy chciałaby pani taby na gitarę

Jak zagrać Czy chciałaby Pani na gitarze. Możesz zacząć grać piosenkę: Czy chciałaby Pani w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor, jak i kompozytor nie są niestety znani. Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: Czy chciałaby pani murzyna? Murzyna, murzyna, ach nie… Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych […]

Ogniska już dogasa blask taby na gitarę

Jak zagrać Ogniska już dogasa blask na gitarze. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Ogniska już dogasa blask jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Ten utwór towarzyszyłwielu polskim filmom w okresie międzywojennym. Jego autorem był jeden z najpopularniejszych aktorów tego czasu.tabulatury-gitaroweHarcerska piosenka śpiewana na wzór szkockiej piosenki „Auld Lang Syne”. Prawie wszyscy […]

Pije Kuba do Jakuba tabulatura gitarowa

Jak zagrać Pije Kuba do Jakuba na gitarze + tabulatury. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Pije Kuba do Jakuba w wersji dla poczatkujących muzyków. Twórcą tej piosenki jest ksiądz Stefan Witwicki.To polska piosenka tradycyjna. Prawdopodobnie została ukazana w XVIII wieku. Pierwsze słowa tego utworu tj. Pije Kuba do Jakuba Jakub do Michała pokazują jej […]