Skip to my lou proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Skip to my l - jak zagrać na keyboardzie?

Skip to my l należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Skip to my lou nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Skip to my lou na keyboardzie + nuty.

Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Skip to my lou będzie dobrym pomysłem. Ta piosenka jest o pieczeniu chleba i zachęca do przyłączenia się. Zna ją bardzo dużo dzieci i często jest śpiewana do zabawy o takiej samej nazwie.proste-nutyTen utwór również jest używany podczas zabawy i tańca, o tej samej nazwie. Taniec polega na zamianie w trakcie, swoich partnerów. Utwór ten zaczyna się od wersów: Lost my partner What’ll I do?… Skip to my lou, my darlin’ Skip, skip, skip to my Lou Skip, skip, skip to my Lou – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Dowiedz się więcej o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Samo zagranie tej piosenki na wybranym instrumencie jest również bardzo łatwy! Koniecznie sprawdź opracowania, które znajdują się na naszej stronie. Są bardzo prosto ułożone, tak by korzystanie z nich nie sprawiło nikomu problemu. Nawet dziecko jest w stanie nauczyć się tego utworu i to w całkiem szybkim tempie!Sama melodia piosenki nie jest skomplikowana, a wręcz przeciwnie – jest prosta a przez to łatwo zapada w pamięć. Na naszej stronie możesz znaleźć opracowanie, które pomoże Ci w nauce. Nuty opracowujemy w taki sposób, by były zrozumiałe dla wszystkich, a dla ułatwienia na stronie dostępny jest też tutorial wideo.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Nowy rok bieży jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Nowy rok bieży . Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Nowy rok bieży jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Autor kolędy jest anonimowy.Kolęda pochodzi prawdopodobnie z XVII wieku. Pojawiła się w dziełach księdza Mioduszewskiego.Pierwsze słowa tj. Nowy rok bieży, w jasełkach leży, A kto, kto? dobrze oddają […]

Cóż Ci Jezu damy jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Cóż Ci Jezu damy na klawiszach + nuty. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Cóż Ci Jezu damy w wersji dla poczatkujących. Roman Dwornik to autor tej piosenki.To pieśń dziękczynna, pochodząca z 1986 roku. Cóż Ci Jezu damy za Twych łask strumienie? – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. […]

Dobry Jezu proste nuty

Jak zagrać Dobry Jezu na keyboardzie/pianinie. Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Dobry Jezu. Autor nieznany.Pieśń, która została stworzona na podstawie znanej wśród chrześcijan modlitwy, o tym samym tytule. Pierwsze słowa tej piosenki to Dobry Jezu a nasz Panie daj (mu,jej,im) wieczne spoczywanie. Czy znasz te słowa? Światłość wieczna […]