Row row row your boat nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Row row row your boat - jak zagrać na keyboardzie?

Row row row your boat należy do kategorii: nuty literowe do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G

O piosence i o nutach

Row row row your boat – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Chcesz zagrać utwór: Row row row your boat? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Elifalet Oram LyteTa piosenka jest znaną rymowanką, której najwcześniejsze wydanie, pochodzi aż z 1851 roku. Pierwsze słowa tej piosenki to Row, row, row your boat Gently down the stream Row, row, row your boat Gently down the stream Merrily merrily, merrily, merrily Life is but a dream – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Możesz tutaj znaleźć rozpiskę literową, która jest banalnie prosta! Na naszej stronie znaleźć można również materiały wideo, które pomogą w nauce, a także sklep internetowy w którym można znaleźć książki z naszymi opracowaniami w wersji fizycznej. To bardzo fajny sposób, jeśli ktoś rozpoczyna przygodę z grą na keyboardzie, czy gitarze.Z pewnością warto nauczyć się jej grać na instrumencie i mieć ją w swoim repertuarze. Zagrać można to na wielu instrumentach, między innymi na klawiszach, czy gitarze. Nasze opracowanie tego utworu są bardzo dokładne i proste w odbiorze. Dzięki temu nauka tego utworu, a także innych dostępnych na naszej stronie nie sprawi ci z pewnością żadnych problemów.

C*C C C*C D E Row, row, row your boat C*E D E F C*G Gently down the stream C*C.2 C2 C2 G G G Merrily merrily, C*E E E C C C merrily, merrily G*G F E D C*C Life is but a dream C*C C C*C D E Row, row, row your boat C*E D E F C*G Gently down the stream C*C.2 C2 C2 G G G Merrily merrily,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

W zielonym gaju nuty literowe

O piosence i o nutach W zielonym gaju jest prostym utworem z nieskomplikowaną linią melodyczną. Szybko wpada w ucho i wprowadza w radosny nastrój, nic więc dziwnego, że jest śpiewana przy różnych okazjach. Jeśli chcesz tę piosenkę nie tylko śpiewać, ale również zagrać, wybierz nasz kurs gry na keyboardzie, który został przygotowany z myślą o […]

Joy to the world nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Każda żyjąca dusza na klawiszach + nuty. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Każda żyjąca dusza. Autor nieznanyUtwór był zamieszczony w śpiewniku Siedleckiego. Oryginalna melodia utworu to “Chwalmy niewysłowiony”.Pierwsze słowa tej piosenki to Każda żyjąca dusza niech się miłością wzrusza, Uwielbiając, wychwalając Serce Jezus Często śpiewany i […]

Home, home on the range nuty literowe

O piosence i o nutach House of the rising sun – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: House of the rising sun. Autor jest nieznanyTo jedna z najsłynniejszych folkowych ballad amerykańskich. Również znana pod tytułem „The Rising Sun Blues” lub „House in New Orleans”.Piosenka […]