Rota tabulatura gitarowa

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur?

Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je zagrać na gitarze, oraz informacje o pełnej wersji tabulatur.

Rotatabulatura gitarowa
Oferta specjalna PEŁNY PAKIET GITAROWY - WERSJA ELEKTRONICZNA
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 4 E-booki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM


WERSJA KSIĄŻKOWA - DARMOWA DOSTAWA 4 książki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM

Część tabulatur na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich tabulatur na gitarę znajdziesz w naszych książkach i e-bookach w zakładce nasze produkty - tabulatura gitarowa.

Jak zagrać Rota na gitarze + nuty.

Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Rota. Feliks Nowowiejski to autor tej piosenki.Ta piosenka została napisana w 1908 roku. Jej powstanie było powiązane z represjami wobec Polaków, w zaborze pruskim.Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Nie damy, by nas zgnębił wróg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o piosence

Ten utwór należy do utworów z gatunków: biesiadne i patriotyczne. Posiada łatwą melodię, którą możesz też zagrać w bardzo łatwy sposób na wybranym przez siebie instrumencie. Nasze tabulatury są tak przygotowane, by nie sprawiały nikomu problemu. Zapis jest prosty i czytelny. Na naszej stronie znaleźć też można pomocne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają cały proces nauki.Jeśli szukasz jeszcze więcej opracowań podobnych piosenek, to warto rozejrzeć się po naszej stronie internetowej. Na stronie znajduje się też sklep online, w którym można kupić opracowania wydane w wersji książkowej. To doskonały pomysł na prezent dla osób, które uczą się grać na gitarze. Na pewno będą zachwycone!

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Dla Elizy tabulatura gitarowa

Tabulatury do Dla Elizy . Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Dla Elizy. Ta piosenka, to popularny marsz napisany w 1885 roku. Zawiera zarówno oryginalne motywy muzyczne Meachama, jak i melodie z amerykańskich piosenek patriotycznych.tabulatury-gitaroweTo utwór najbradziej znany w literaturze muzycznej. Powstał około 1810 roku. Nie wiadomo, kim […]

Miłość ci wszystko wybaczy taby na gitarę

Jak zagrać Miłość Ci wszystko wybaczy na gitarze. Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: Miłość Ci wszystko wybaczy Ta piosenka, została napisana w 1943 roku, dla żołnierzy Pułku “Baszta”. Pierwszy raz została zaśpiewama przez autorkę w konspiracyjnym mieszkaniu na Żoliborzu. tabulatury-gitaroweTo piosenka z filmu “Szpieg w masce”. Piosenka była przebojem w międzywojennej Polsce, zaśpiewała go […]

kukułeczka kuka jak zagrać na gitarze

Jak zagrać Kukułeczka kuka na gitarze + tabulatury. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Kukułeczka kuka. Ta piosenka jest uzywana często przy pracy z dziećmi, by nauczyć je z podstawami liczenia czasu.tabulatury-gitaroweTen utwór napewno pomaga dzieciom nauczyć się wydawać dźwięki podobne do ptaków. Przy okazji jest radosny i […]