Rezerwa nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Rezerwa - jak zagrać na keyboardzie?

Rezerwa należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G

O piosence i o nutach

Rezerwa była kiedyś znanym utworem wśród osób, które kończyły obowiązkową służbę wojskową. Obecnie również utwór ten jest śpiewany przy wielu okazjach. Siłą jego popularności jest z pewnością rytmiczność i prosta melodia, którą łatwo jest zapamiętać i zanucić. Jeśli chcesz nauczyć się grać na keyboardzie, warto właśnie tę piosenkę wybrać na jeden z pierwszych utworów. Nauka gry na keyboardzie może być łatwa i przyjemna. Wbrew pozorom, nie musisz mieć przygotowania muzycznego, ani nauczyciela. Z prostym tutorialem nauczysz się grać samodzielnie w domowym zaciszu. Wybierz nasz kurs gry na keyboardzie, który zawiera proste nuty literowe. Są one o wiele łatwiejsze do przyswojenia niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Nuty literowe można bez problemu przyporządkować do określonych dźwięków na klawiaturze. Nasz prosty śpiewnik i nuty na keyboard sprawią, że zaczniesz grać dosłownie z marszu. Zacznij już dziś i przekonaj się, że gra na instrumencie może być prawdziwą, wciągającą przyjemnością.

G A E C*G G G A E C*G G Godzina piata minut trzydziesci, G A H C*C.2 C2 D2 C2 G*H H kiedy pobudka zagrala, H H C2 G*D.2 D2 D2 D2 D2 C2 G*H G grupa rezerwy szla do cywila, H H A G*G G A F C*E niejedna panna plakala, H H C2 G*D.2 D2 D2 D2 D2 C2 G*H G grupa rezerwy szla do cywila,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Zegarmistrz światła jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Brać nuty literowe i tutorial

F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# G# G# G# A F# F# Lubi dużo pić i spać F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# A G# A F# Lubi pić i spać

Faded – nuty literowe na keyboard

Faded to światowy hit autorstwa Alan’a Walker’a – który największą sławę zdobył w ciągu kilku ostatnich lat. Tworzy głównie proste piosenki, jednak jego zdolnością jest wydobycie niepowtarzalnych emocji i uczuć za pomocą często banalnych kompozycji. Twórca “Faded” pochodzi z Norwegii – to właśnie tam stawiał pierwsze muzyczne kroki, zanim przebił się do światowej czołówki. Dzisiaj […]