Raduje się serce nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Raduje się serce - jak zagrać na keyboardzie?

Raduje się serce należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord A
Akord d

O piosence i o nutach

Jak zagrać Raduje się serce na klawiszach + nuty.

Polecamy Ci naukę piosenki: Raduje się serce ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Ostrowski TadeuszTen utwór powstał w czasie kilkudniowego marszu I Kompani Kadrowej, w 1914 roku. Raduje się serce raduje się dusza Gdy Pierwsza Kadrowa na wojenkę rusza – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. Często śpiewany fragment tej piosenki to: Oj da oj da dana kompanio kochana Nie masz to jak Pierwsza nie

Więcej o piosence

Ten utwór należy do utworów z gatunków: biesiadne i patriotyczne. To doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grą na instrumencie.To jedna z wielu piosenek, do których znaleźć możesz opracowanie na naszej stronie. Nasze nuty literowe są opracowane w taki sposób, by opanowanie gry na instrumencie dla każdego było bardzo łatwe. Przy opracowaniach są też zamieszczone specjalne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają całą naukę. Mając wystarczająco dużo zapału do nauki, możesz nauczyć się gry na instrumencie samodzielnie, we własnym domu.

G*G G G*G G A H Raduje się serce, C*C.2 E2 C*E.2 E2 F2 E2 Raduje się dusza, G*D.2 G2 G*D.2 F2 E2 D2 Gdy pierwsza kadrowa C*C.2 E2 C*C.2 C2 H A Na wojenkę rusza G*G G G*G G A H C*C.2 E2 C*E.2 E2 F2 E2 Oj da, oj da dana, kompanio kochana, G*D.2 G2 G*D.2 F2 E2 D2 C*C.2 G C*C.2 Nie masz to jak Pierwsza, nie masz nie! G*G G G*G G A H C*C.2 E2 A*E.2 E2 F2 E2 Oj da, oj da dana, kompanio kochana,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Nie ma mocnych na Mariolę nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Santa Baby nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do W Betlejem . Chcesz zagrać utwór: W Betlejem? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Autor jest nieznany,Prawdopodobnie piesń pochodzi z XIX wieku. Tekst do niej ukazał się w 1878 roku.Pierwsze linijki tej piosenki to Dzisiaj w Betlejem, […]

Cztery słonie, zielone słonie nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Cztery słonie zielone słonie na klawiszach + nuty. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Cztery słonie zielone słonie. Ta piosenka jest również znana pod tytułem Cradle Song. Jest jedną z najbardziej znanych kołysanek na świecie.dla-dzieci-literowe-nutyTa piosenka wywołuje w dzieciach dużo emocji, […]