Raduje się serce jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Raduje się serce jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Raduje się serce jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord A
Akord d
Raduje się serce nuty dla początkujących
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Raduje się serce .

Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Raduje się serce. Ta piosenka, liczy prawie 500 różbych zwrotek, napisanych często przez anonimowych autorów! Jest jedną, z najpopularniejszych pieśni szantowych.proste-nutyTen utwór powstał w czasie kilkudniowego marszu I Kompani Kadrowej, w 1914 roku. Pierwsze linijki tej piosenki to Raduje się serce raduje się dusza Gdy Pierwsza Kadrowa na wojenkę rusza Oj da oj da dana kompanio kochana Nie masz to jak Pierwsza nie – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Jeśli ktoś zaczyna przygodę z grą na instrumencie, to ta znana melodia jest dobrym wyborem do nauki. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dobre opracowanie tej piosenki, dzięki któremu naprawdę szybko nauczysz się gry. Możesz nauczyć się grać tego na klawiszach, ale też na innych instrumentach. Pamiętaj też o tym, że u nas dostępne opracowanie wideo, dzięki niemu nauka może być jeszcze bardziej banalna.Bardzo fajnie jest umieć ją zagrać na jakimś instrumencie.W nauce gry pomogą nasze opracowania, które przygotowane są specjalnie w taki sposób, by były przejrzyste dla każdego, nawet początkującego grajka.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Entry of the gladiators jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Entry of the gladiators na keyboardzie/pianinie. Chcesz zagrać piosenkę: Entry of the gladiators? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Julius Fucik to autor tej piosenki.Marsz, który został skomponowany w 1899 roku, w Sarajewie. Kojarzony jest z muzyką cyrkową. Pierwsze słowa tej piosenki tj. pokazują jej […]

Rockin Robin jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Rockin Robin na keyboardzie + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Rockin Robin Mocno związany z tą piosenką jest: Leon René.Piosenka nagrana w 1958 roku, pod tytułem “Rock-in Robin”. Samą piosenkę również nagrał Michael Jackson. Pierwsze linijki tej piosenki to Tweedle-lee-dee-dee-dee, tweedle-lee-dee-dee Tweedle-lee-dee-dee-dee, tweedle-lee-dee-dee He rocks in the tree tops all […]

Niech będzie chwała i cześć proste nuty

Jak zagrać Niech będzie chwała i cześć na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Niech będzie chwała i cześć w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor nieznany.Jest to pieśń wielbiąca Pana Jezusa, którą śpiewa się najczęściej podczas Eucharystii. Pierwsze słowa tego utworu tj. Niech będzie chwała i cześć i uwielbienie, chwała i cześć Jezusowi, pokazują […]