Przylecieli aniołkowie nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Przylecieli aniołkowie - jak zagrać na keyboardzie?

Przylecieli aniołkowie należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Proste nuty z literami do O Gwiazdko Betlejemska .

Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest O Gwiazdko Betlejemska. Zygmunt OdelgiewiczNajprawdopodobniej, utwór został napisany w XIX wieku. Najczęściej jest wykonywana przez chórki kościelne. O gwiazdo betlejemska, Zaświeć na niebie mym, – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Zaprowadź do stajenki, Leży tam Boży Syn, Bóg – Człowiek z Panny Świętej,

Dodatkowe informacje o nutach

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Dzięki naszym opracowaniom, w szybki sposób możesz zagrać to i zaimponować, na przykład swojemu dziecku. Na naszej stronie dostępne są też opracowania innych kołysanek, a także między innymi piosenek dla dzieci.Seria nuty literowe pozwala grać na instrumencie w bardzo szybkim czasie.

C*G.2 G2 E2 C2 C*G.2 G2 E2 C2 Przylecieli aniołkowie G*G.2 G2 F2 D2 C*F.2 E2 jak ptaszkowie z nieba C*G.2 G2 E2 C2 C*G.2 G2 E2 C2 I śpiewali Dzieciąteczku G*G.2 G2 F2 D2 C*D.2 C2 wesoło, jak trzeba. G*D.2 E2 F2 F2 C*E.2 F2 G2 G2 Hojże, hojże, Panie Jezu, F*A.2 G2 F2 D2 C*A.2 G2 hojże, hojże, hoc, hoc!

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Króluj nam Chryste nuty literowe

O piosence i o nutach Króluj nam Chryste jest hymnem kościelnym śpiewanym w czasie ważnych uroczystości religijnych i świąt kościelnych. To podniosły, nastrojowy utwór, który nieco przypomina marsz. Jest rytmiczny i ma prostą linię melodyczną, dzięki czemu często znajduje się w zestawieniach utworów kościelnych, śpiewnikach i zbiorach nut. Kurs gry na keyboardzie zawiera ten kościelny […]

Pojedziemy na łów nuty literowe

O piosence i o nutach Pojedziemy na łów to prosta piosenka o nieskomplikowanej linii melodycznej, która łatwo wpada w ucho i można ją bez problemu zanucić już po jednym odsłuchaniu. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, takie utwory będą doskonałe do szlifowania umiejętności. Aby zacząć, nie musisz mieć żadnego przygotowania muzycznego, ani też znać […]

Kalinka nuty literowe

O piosence i o nutach Kalinka to jedna z tych piosenek, którą zaśpiewać, a przynajmniej zanucić potrafi praktycznie każdy. Utwór z pewnością wpada w ucho, jest bardzo rytmiczny i często śpiewany przy różnych okazjach. Kalinkę znajdziemy również w wyjątkowym śpiewniku dla osób, które chcą się nauczyć grać na instrumentach klawiszowych. Nasz kurs gry na keyboardzie […]