Przez chrztu świętego wielki dar nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Przez chrztu świętego wielki dar - jak zagrać na keyboardzie?

Przez chrztu świętego wielki dar należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord A
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Przez chrztu świętego dar to religijna, uroczysta pieśń wykonywana między innymi na religijnych uroczystościach, takich jak chrzty czy komunie. Choć jest doniosła i uroczysta, ma prostą i łatwą do zapamiętania melodię. Można więc znaleźć ją w wielu śpiewnikach i zbiorach nut dla początkujących muzyków. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera ten utwór z nutami literowymi, które są o wiele łatwiejsze do rozczytania niż standardowy zapis nutowy. Nuty literowe można szybko i bezproblemowo dopasować do konkretnych dźwięków na keyboardzie lub innym instrumencie klawiszowym. Dzięki temu możemy zacząć grać samodzielnie. Wystarczy, że mamy pod ręką keyboard lub inny instrument klawiszowy. Unikalny śpiewnik zawierający proste piosenki z nutami literowymi z pewnością spodoba się każdemu, kto chciałby szybko i bez konieczności chodzenia na lekcje muzyki, nauczyć się grać. Zacznij już dziś wykonywać proste utwory, a z biegiem czasu na pewno sięgniesz po bardziej rozbudowane melodie.

E-2 a*A.-2 H-2 C H-2 C*C D E Przez chrztu świętego wielki dar, A-2 d*D C H-2 A-2 E*H.-2 H-2 o Chryste, z Twej hojności. E-2 a*A.-2 H-2 C H-2 C*C D Twym dzieciom wiary dałeś E A-2 d*D C H-2 A-2 E*H.-2 A*A.-2 skarb – nadziei i miłości. E-2 A*C# C# H-2 A-2 E*H.-2 A-2 G#-2 Najświętszej Trójcy wieczną cześć H-2 h*D D E*C# H-2 A*C# H-2 A-2 pragniemy z serc gorących nieść:

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Gdy się Chrystus rodzi nuty literowe

O piosence i o nutach Gdy się Chrystus rodzi to jedna z najpopularniejszych polskich kolęd, która doskonale brzmi zarówno a capella, jak i przy akompaniamencie dowolnego instrumentu. Jeśli chcesz zagrać tę kolędę na święta, wykorzystaj prosty tutorial do nauki gry dla początkujących, w którego skład wchodzi przede wszystkim łatwy do zapamiętania literowy zapis nut. Dzięki […]

Dni których nie znamy nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Ona czuje we mnie piniądz nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: