Polonez „Pożegnanie Ojczyzny” Ogiński nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Polonez „Pożegnanie Ojczyzny” Ogiński - jak zagrać na keyboardzie?

Polonez „Pożegnanie Ojczyzny” Ogiński należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord E
Akord A
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Por Una Cabeza – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Por Una Cabeza będzie dobrym pomysłem. Carlos GardelTango, które zostało skomponowane w 1935 roku. Opowiada o mężczyźnie, nałogowym hazardziście spędzającym czas na wyścigach konnych.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Por una cabeza, de un noble potrillo Que justo en la raya, afloja al llegar pokazują jej gatunek. Por una cabeza, todas las locuras Su boca que besa – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Dodatkowe informacje o nutach

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na instrumencie może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór.Teraz możesz ją zagrać również Ty, na wybranym przez siebie instrumencie. Na naszej stronie znajdziesz opracowanie, które ułatwi naukę tego utworu. Opracowanie dostępne jest także w formie wideo, które dla wielu osób jest jeszcze większym ułatwieniem. To i inne opracowania popularnych piosenek możesz też kupić w naszym sklepie internetowym, w formie książek.

a*E.2 D#2 E2 F2 E2 a*C.2 C2 H A C2 a*E.2 E2 A2 A*X E2 d*G.2 F#2 F2 D2 E*H.2 A2 G#2 F2 E2 D2 a*E.2 D2 C2 A E*H H D2 F2 E2 D2 C2 H A E*G# H D2 G#2 H2 a*A.2

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

V Symfonia Beethovena nuty literowe i tutorial

G G G D# F F F D G G G D# G# G# G# G D# D# D# C F F F D G# G# G# G F F F D G G G F D# Piąta symfonia Beethovena to jedno z najbardziej monumentalnych i znanych dzieł muzyki klasycznej. Grana jest przez najlepszych muzyków […]

Winter Wonderland nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Amazing Grace na keyboardzie + nuty. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Amazing Grace. John NewtonAngielska chrześcijańska pieśń religijna. Pierwszy raz ukazała się w druku w książce Olney Hymns w 1779 roku.Pierwsze linijki tej piosenki to Amazing grace how sweet the sound That saved a wretch like […]

Cztery razy po dwa razy nuty literowe

O piosence i o nutach Cztery razy po dwa razy to piosenka z prostymi słowami i łatwo wpadająca w ucho melodią. Jeśli planujesz rozpocząć naukę gry na jakimś instrumencie, warto sięgnąć po takie proste piosenki, które można grać z pamięci już po kilku powtórzeniach. Na naukę gry na instrumencie nigdy nie jest za późno – […]