Pod Twą obronę nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Pod Twą obronę - jak zagrać na keyboardzie?

Pod Twą obronę należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Pod twą obronę to religijna pieśń, którą zna zarówno starsze, jak i młode pokolenie. Utwór ten wykonywany jest zarówno na coniedzielnych mszach, jak i w trakcie większych uroczystości kościelnych. Pod twą obronę można również znaleźć w wielu śpiewnikach z pieśniami religijnymi i nie tylko. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera tę pieśń w literowym zapisie nutowym. To doskonała opcja dla osób, które chciałyby nauczyć się grać na klawiszach, ale nie potrafią czytać standardowego zapisu nutowego. Nuty literowe są o wiele łatwiejsze niż nuty na pięciolinii, można je szybko dopasować do konkretnych dźwięków na instrumencie. Śpiewnik zawierający proste piosenki to świetny pomysł dla każdego, kto chciałby nauczyć się chociażby podstawowych utworów. Do nauki potrzebny jest jedynie keyboard, chęci i motywacja. Uczyć można się samodzielnie w domu przy wykorzystaniu kursu z nauką online. Jeśli nigdy nie uczyłeś się grać, wypróbuj nasze nuty i przekonaj się, że nauka gry na keyboardzie to całkiem przyjemne zajęcie.

C*G E F C*G G F*A G*H A C*G E Pod Twą obronę, Ojcze na niebie, D*D E F# G*G H D*A H C2 F# G*G Grono Twych dzieci swój powierza los. G*H A G C*C.2 G G*D.2 H A G F*A G*G Ty nam błogosław, ratuj w potrzebie, C*C.2 C2 C2 F*C.2 A C*G C2 G*H D2 C*C.2 I broń od zguby, gdy zagraża cios. G*H A G C*C.2 G G*D.2 H A G F*A G*G Ty nam błogosław, ratuj w potrzebie,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Bądźże pozdrowiona hostio żywa nuty literowe

O piosence i o nutach Bądźże pozdrowiona hostio żywa to jeden z bardziej znanych religijnych utworów, śpiewany praktycznie na każdej niedzielnej mszy. Jest to pieśń o prostej budowie i nieskomplikowanej melodii. Można więc wykorzystać ją także do nauki gry na klawiszach. Kurs gry na keyboardzie zawiera ten utwór w literowym zapisie nutowym. To bardzo dobre […]

Ofiaruję Tobie Panie mój nuty literowe

O piosence i o nutach Ofiaruję Tobie Panie mój to utwór, który śpiewany jest co niedzielę w wielu kościołach, a także na pielgrzymkach i w trakcie innych wydarzeń o charakterze religijnym. Pieśń ma ciekawy tekst oraz linię melodyczną, która szybko wpada w ucho i jest łatwa do zapamiętania. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, […]

Rudolph The Red Nosed Reindeer nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Winter Wonderland . Możesz zacząć grać piosenkę: Winter Wonderland w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Felix BernardUtwór napisany w 1934 roku. Piosenka znajduje się w topce wykonywanych utworów na święta.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Sleigh bells ring, are you listening? In the lane, snow […]