Pieski małe dwa nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Pieski małe dwa - jak zagrać na keyboardzie?

Pieski małe dwa należy do kategorii: nuty literowe do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Pieski małe dwa na keyboardzie/pianinie.

Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Pieski małe dwa w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor piosenki jest nieznany, zalicza się ją jako piosenkę tradycyjną.Ten utwór opowiada o przygodzie dwóch piesków. Piosenka jest na tyle popularna, że śpiewały ją zespoy na całym świecie.Pieski małe dwa Chciały przejść przez się chwilkę – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Pieski małe dwa Chciały przejść przez rzeczkę Nie wiedziały jak Znalazły deseczkę

Więcej o utworze.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Dzięki naszym opracowaniom, w szybki sposób możesz zagrać to i zaimponować, na przykład swojemu dziecku. Na naszej stronie dostępne są też opracowania innych kołysanek, a także między innymi piosenek dla dzieci.Nauka tej piosenki będzie przyjemnością, a umiejętność jej zagrania zaimponuje właściwie każdemu.

C*G G G G a*E Pieski małe dwa F*F E D E G*F F Chciały przejść przez rzeczkę C*G G G G a*E Nie wiedziały jak F*F E D E G*F F Znalazły kładeczkę C*G G E G a*A Kładka była zła d*C.2 A F D G*E C*C Skąpały się pieski dwa E G C2 a*A Sibą sibą F*C.2 C2 C2 C2 G*H lala lala lala

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Autobiografia jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Muzyka z “Czas honoru” – nuty na keyboard

Muzyka z czasu honoru wpada w ucho i zapada w pamięć, a przy tym budzi mnóstwo emocji. Choć pierwotnie napisana była na całą orkiestrę, można ją również grać na pojedynczym instrumencie. Dzięki niezwykłemu, prostemu tutorialowi możesz nauczyć się ją grać samodzielnie. Łatwy do zapamiętania literowy zapis nutowy pomaga nauczyć się grania utworu bez konieczności znajomości […]

Śliczna Panienka nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Tryumfy Króla Niebieskiego . Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Tryumfy Króla Niebieskiego jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Siostra Anna KiernickaPieśń powstała w połowie XVIII wieku. Pierwszy zapis nutowy ukazał się ponad sto lat później w wydanym w 1874 roku “Śpiewniczku […]