Pieski małe dwa jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Pieski małe dwa jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Pieski małe dwa jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a
Pieski małe dwa proste nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Pieski małe dwa .

Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Pieski małe dwa. Autor piosenki jest nieznany, zalicza się ją jako piosenkę tradycyjną.Ten utwór opowiada o przygodzie dwóch piesków. Piosenka jest na tyle popularna, że śpiewały ją zespoy na całym świecie. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Pieski małe dwa Chciały przejść przez się chwilkę pokazują jej gatunek. Pieski małe dwa Chciały przejść przez rzeczkę Nie wiedziały jak Znalazły deseczkę – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Dodatkowe informacje o grze

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Dostępne na naszej stronie proste nuty to świetny początek, jeśli ktoś postanowił nauczyć się grać na instrumencie samodzielnie. To wcale nie jest takie trudne! A czy ktoś zastanawiał się, jak ten motyw muzyczny zagrać na klawiszach czy akordeonie? Jest to naprawdę proste – szczególnie jeśli przy nauce skorzysta się z opracowań, które można znaleźć poniżej. By jeszcze bardziej ułatwić naukę, dostępne są też materiały wideo, które jeszcze bardziej rozjaśniają całość.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

W dzień Bożego Narodzenia jak zagrać na keyboardzie

W dzień Bożego Narodzenia – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to W dzień Bożego Narodzenia będzie dobrym pomysłem. Autor jest anonimowy.Polska kolęda, powstała prawdopodobnie w 1767 roku.W dzień Bożego narodzenia, Radość wszystkiego stworzenia. – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Najpopularniejsza część tej piosenki to: Ptaszki […]

Głowa ramiona kolana pięty proste nuty

Jak zagrać Głowa ramiona kolana pięty na klawiszach + nuty. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Głowa ramiona kolana pięty będzie dobrym pomysłem. Dokładny autor nie jest znany.Ten utwór jest wykorzystywany do zabawy z dziećmi! Zabawa polega na dotykaniu i pokazywaniu głowy, ramion, kolan i pięt.Głowa ramiona kolana pięty Kolana pięty kolana pięty […]

Radetzky March nuty na keyboard

Radetzky March – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Radetzky March w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. To III część Sonaty fortepianowej b-moll op. 35.proste-nutyUtwór, skomponowany na uroczysty bankiet, wydany w Wiedniu 1848 roku. – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. – to często grany fragment tej piosenki. […]