Pastuszkowie bracia mili nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Pastuszkowie bracia mili - jak zagrać na keyboardzie?

Pastuszkowie bracia mili należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Przybieżeli do Betlejem – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Przybieżeli do Betlejem. Autor jest anonimowy.Ta kolęda, pochodzi z XVII wieku. Obecna wersja została jednak napisana dopiero w XIX wieku.Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, … Chwała na wysokości, A pokój na ziemi. Chwała na wysokości, – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Dowiedz się więcej o nutach

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Melodia i tekst piosenki szybko zapadają w pamięć. Teraz – korzystając z opracowania dostępnego na naszej stronie – możesz w bardzo łatwy sposób też zagrać tą piosenkę. Nie sprawi Ci to dużego problemu! Zagrać możesz ją zarówno na klawiszach, jak i akordeonie czy innym instrumencie, ten wybór należy do Ciebie.Nauka tej melodii nie jest trudna, szczególnie z opracowaniami, które znaleźć możesz na naszej stronie. Opracowanie jest bardzo przejrzyste, uczyć się z niego może nawet laik. Ułatwi to wszystko tutorial w formie wideo, który również u nas znajdziecie.

C*C C H-2 G*X G-2 C*C C G*D C*E Pastuszkowie bracia mili C*C C H-2 G*X G-2 C*C C G*D C*E gdzieście po ten czas chodzili? C*G G G E F F*X F A A C*G G Poszilśmy hen ku dolinie tam gdzie E C D G*X D H-2 G-2 C*E G G*D C C*X rwący potok płynie, paść owieczki C*G G G E F F*X F A A C*G G Poszilśmy hen ku dolinie tam gdzie

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Przylecieli aniołkowie nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do O Gwiazdko Betlejemska . Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest O Gwiazdko Betlejemska. Zygmunt OdelgiewiczNajprawdopodobniej, utwór został napisany w XIX wieku. Najczęściej jest wykonywana przez chórki kościelne. O gwiazdo betlejemska, Zaświeć na niebie mym, – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. […]

Cicha Noc nuty literowe

O piosence i o nutach To jedna z najpopularniejszych kolęd. Piękna, znana na całym świecie kolęda to utwór, bez którego nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia. Można ją śpiewać a capella lub przy akompaniamencie dowolnych instrumentów muzycznych. Osobom, które planują naukę gry na klawiszach, proponujemy niezwykły i bardzo prosty tutorial, dzięki któremu każdy jest w stanie […]

Taki duży taki mały na keyboard

F# F# F# F# F# F# F# F# G G G F# E Taki duży taki mały może Świętym być F# F# F# F# F# F# F# F# G G G H A Taki gruby taki chudy może Świętym być F# F# F# F# F# F# F# G G G F# E Taki ja i […]