Panie pragnienia ludzkich serc nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Panie pragnienia ludzkich serc - jak zagrać na keyboardzie?

Panie pragnienia ludzkich serc należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord d
akord e
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Panie proszę przyjdź na keyboardzie + nuty.

Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Panie proszę przyjdź. Marcin KoziełPieśń, która jest niewątpliwie piękna i pomaga wielu, w chwilach zawahania, bądź zwątpienia. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Panie proszę przyjdź, serce Ci otworzę, Chcę byś mieszkał w nim, ze mną zawsze był. pokazują jej gatunek. Tak wiele dałeś mi, a ja nie umiem przyjść. By przez grzechu mrok podać Ci swą dłoń. – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Więcej o piosence

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Nauka tej piosenki z naszymi materiałami to naprawdę bułka z masłem! Nawet dziecko może nauczyć się gry na instrumencie tej piosenki.Na naszej stronie dostępne jest opracowanie nut do tego tytułu. Jest ono bardzo łatwo przedstawione, tak by nauka gry była w zasięgu każdego. Na naszej stronie znajdziesz też opracowania do innych, znanych piosenek – ludowych, biesiadnych czy patriotycznych. Nauka z nami to będzie duża przyjemność!

C*E C D E G F*A G C*E Panie, pragnienia ludzkich serc, C F*A A G E C*G Ty zaspokoisz sam. G a*C.2 H A G A e*H G E Przyjdź, Chlebie Żywy, Zbawco nasz, E d*F D G*G D C*E Pszeniczny Darze, przyjdź! E C*G E C C F*A F C*G Jak pasterz woła owce swe, G a*C.2 H A G e*E I znają jego głos, E d*D E F A G*G D D Tak wzywasz nas, rodzinę swą,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wśród tylu dróg nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Z tej biednej Ziemii na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Z tej biednej Ziemii jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Louis LambillotteTo piosenka religijna, w której przeważa motyw błagania o litość, w formie modlitwy.Z tej biednej ziemi, z tej łez doliny, Tęskny się […]

Zabiorę cię jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Pan z nieba i z łona nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać O little Town of Betlehem na keyboardzie + nuty. Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: O little Town of Betlehem Phillips BrooksOparta na oryginalnym tekście autora, z 1868 roku. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Oh little town of Bethlehem, how still we […]