Pan z nieba i z łona nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Pan z nieba i z łona - jak zagrać na keyboardzie?

Pan z nieba i z łona należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Jak zagrać O little Town of Betlehem na keyboardzie + nuty.

Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: O little Town of Betlehem Phillips BrooksOparta na oryginalnym tekście autora, z 1868 roku. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Oh little town of Bethlehem, how still we see thee lie Above thy deep and dreamless sleep the silent stars go by… Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Yet in thy dark streets shineth, the everlasting light The hopes and fears of all the years are met in thee tonight.

Więcej o piosence

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Zagranie jej na instrumencie nie jest żadnym problemem, to proste melodie które powtórzyć można na właściwie każdym instrumencie. By jeszcze bardziej ułatwić tą sprawę, polecam skorzystać z opracowań, które dostępne są w naszym sklepie online. Są one bardzo dobrze opracowane, tak by wiedzę przekazać w najbardziej przystępny sposób dla osób w każdym wieku.Teraz możesz ją zagrać również Ty, na wybranym przez siebie instrumencie. Na naszej stronie znajdziesz opracowanie, które ułatwi naukę tego utworu. Opracowanie dostępne jest także w formie wideo, które dla wielu osób jest jeszcze większym ułatwieniem. To i inne opracowania popularnych piosenek możesz też kupić w naszym sklepie internetowym, w formie książek.

C*G E F C*G F*C.2 A C*G F*A G F G*E D Pan z nieba i z łona Ojca przychodzi, C*G E F C*G C2 F*A C*G F*A G F G*E D oto się z Maryi dziś Jezus rodzi; G*F D F E F C*G E G F E łaski przynosi temu, kto o nie prosi,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Chariots of Fire jak grać na pianinie + nuty

Chariots of fire to jedna z piosenek, która nie cieszy się ogólnoświatową sławą, jednak mimo to postanowiliśmy stworzyć do niej tutorial i nuty literowe. Została ona użyta podczas inauguracji igrzysk olimpijskich w Londynie w 2014 roku. Podczas rozpoczęcia ceremonii główną rolę odegrał własnie ten utwór – razem z Rowanem Atkinsonem, który podczas występu miał za […]

Marsz weselny nuty literowe

O piosence i o nutach Marsz żałobny – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Marsz żałobny w wersji dla poczatkujących. Fryderyk ChopinTo III część Sonaty fortepianowej b-moll op. 35.Pierwsze słowa tego utworu tj. pokazują jej styl. Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych słów: Więcej o piosence Utwór ten […]

Pan Jezus już się zbliża nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Panie dobry jak chleb na keyboardzie + nuty. Panie dobry jak chleb – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Józef ZawitkowskiJest to Polska pieśń religijna. Utwór ten był pieśnią II Krajowego Kongresu Eucharystycznego w 1987 rokuPierwsze słowa tej piosenki to Tyś na pustkowiu chleb rozmnożył, Panie, […]