Pan McDonald farmę miał nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Pan McDonald farmę miał nu - jak zagrać na keyboardzie?

Pan McDonald farmę miał nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Pan McDonald farmę miał nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Pan McDonald farmę miał .

Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Pan McDonald farmę miał w wersji dla poczatkujących. Utwór został napisany przez nieznanego autora.Ta piosenka opowiada o farmerze i zwierzętach, które miał na farmie. Również jest w formie samej rymowanki. Pierwsze słowa tego utworu tj. Pan McDonald farmę miał ija ija o Na niej kury hodował ija ija o pokazują jej styl. Koko tu koko tam Wszędzie koko tu i tam Pan McDonald farmę miał ija ija o Na niej kaczki hodował ija ija o – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na instrumencie może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór.Seria proste nuty pozwala grać z nut w bardzo szybkim czasie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Kiedyś o Jezu chodził po świecie nuty na keyboard

Kiedyś o Jezu chodził po świecie – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Kiedyś o Jezu chodził po świecie w wersji dla poczatkujących. Autor nieznany.Utwór religijny, ale również dla dzieci, które często go śpiewają. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Kiedyś, o Jezu, chodził po […]

Idzie idzie Bóg prawdziwy proste nuty

Idzie idzie Bóg prawdziwy – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Idzie idzie Bóg prawdziwy będzie dobrym pomysłem. Autor nieznany.Utwór pochodzi ze śpiewnika księdza Mioduszewskiego. Ma charakter wychwalający Pana.Idzie, idzie Bóg prawdziwy, Idzie sędzia sprawiedliwy: – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. Obstawiam, że kojarzysz tę […]

French National Anthem proste nuty

Jak zagrać French National Anthem na klawiszach + nuty. Bardzo polecamy piosenkę: French National Anthem ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. To utwór muzyczny, który został skomponowany w formie kołysanki i opublikowany po raz pierwszy w 1868 roku. proste-nutyTen utwór, to hymn narodowy Francji, stworzony w 1792 roku. Znany również pod nazwą “Marsylianka” Pierwsze […]