Pan McDonald farmę miał nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Pan McDonald farmę miał nu - jak zagrać na keyboardzie?

Pan McDonald farmę miał nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Pan McDonald farmę miał nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Pan McDonald farmę miał .

Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Pan McDonald farmę miał w wersji dla poczatkujących. Utwór został napisany przez nieznanego autora.Ta piosenka opowiada o farmerze i zwierzętach, które miał na farmie. Również jest w formie samej rymowanki. Pierwsze słowa tego utworu tj. Pan McDonald farmę miał ija ija o Na niej kury hodował ija ija o pokazują jej styl. Koko tu koko tam Wszędzie koko tu i tam Pan McDonald farmę miał ija ija o Na niej kaczki hodował ija ija o – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na instrumencie może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór.Seria proste nuty pozwala grać z nut w bardzo szybkim czasie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Bądźże pozdrowiona hostio żywa jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Bądźże pozdrowiona hostio żywa . Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Bądźże pozdrowiona hostio żywa. Autor jest nieznany.Pieśń, jest śpiewana podczas obchodów Bożego ciała oraz podczas zwykłych mszy. Piosenka zaczyna się od słów: Bądźże pozdrowiona, Hostio żywa, W której Jezus Chrystus Bóstwo ukrywa!… Często śpiewany fragment tej piosenki to: […]

Panie dobry jak chleb nuty na keyboard

Nuty do Panie dobry jak chleb . Chcesz zagrać piosenkę: Panie dobry jak chleb? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Utwór powstał już w VIII wieku. Tłumaczenie go, odbyło się dopiero w dobie renesansu.proste-nutyJest to Polska pieśń religijna. Utwór ten był pieśnią II Krajowego Kongresu Eucharystycznego w […]

Brahms Lullaby jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Brahms Lullaby na keyboardzie/pianinie. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Brahms Lullaby w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Ten utwór, popularność zyskał już w 1938 roku, po wykonaniu go w filmie “Paweł i Gaweł” przez Adolfa Dymsza i Egeniusza Bodo.proste-nutyTa piosenka jest również znana pod tytułem Cradle Song. Jest jedną z najbardziej znanych […]