Pan Jezus już się zbliża nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Pan Jezus już się zbliża - jak zagrać na keyboardzie?

Pan Jezus już się zbliża należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A
Akord d

O piosence i o nutach

Jak zagrać Panie dobry jak chleb na keyboardzie + nuty.

Panie dobry jak chleb – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Józef ZawitkowskiJest to Polska pieśń religijna. Utwór ten był pieśnią II Krajowego Kongresu Eucharystycznego w 1987 rokuPierwsze słowa tej piosenki to Tyś na pustkowiu chleb rozmnożył, Panie, byśmy do nieba w drodze nie ustali. Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych słów: Panie, dobry jak chleb, bądź uwielbiony od swego Kościoła,

Dodatkowe informacje o nutach

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Piosenka ma chwytliwy tekst, który łatwo zapada w pamięć i taką samą melodię. Możesz nauczyć się jej grać na wybranym przez siebie, dowolnym instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest ono banalnie proste, nie musisz nawet znać nut! W naszych opracowaniach stosujemy zapis literowy nut, który jest o wiele prostszy i zrozumiały nawet dla amatorów. Możesz nauczyć się grać tej piosenki bez większego trudu, nasze opracowania są bardzo łatwe do ogarnięcia! Zapis literowy jest o wiele łatwiejszy do ogarnięcia, niż standardowy zapis nutowy. Dla początkujących osób, które chcą samodzielnie uczyć się grać, to najlepsze rozwiązanie. Na stronie znajdziesz jeszcze więcej innych piosenek patriotycznych, oraz utworów popularnych w naszym kraju.

G C*A G E C C*E E Pan Jezus już się zbliża, G A*A G F E d*D już puka do mych drzwi, D G*D E F G G*H F*A Pobiegnę Go przywitać, A G*G G A G C*E z radości serce drży. G a*C.2 C2 G*H A C*G E O szczęście niepojęte, G F*A G A*F E d*D Bóg sam odwiedza mnie. G a*C.2 C2 G*H A C*G E O Jezu, wspomóż łaską,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Kochana wierzę w miłość jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Away in Manger nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Bella Ciao na keyboardzie/pianinie. Polecamy Ci naukę piosenki: Bella Ciao ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Autor słów pozostaje nieznany. To pieśń włoskich partyzantów antyfaszystowskich, która powstała w około 1942 roku. Obecnie utwór należy do najbardziej znanych na świecie piesni antyfaszystowskich. Una mattina mi […]

He has a red, red coat nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Hej kolęda kolęda . Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Hej kolęda kolęda. Autor jest nieznany,Piosenka na Boże narodzenie, śpiewana najczęściej przy rodzinnym stole. Pierwsze słowa tej piosenki to W grudniowe noce, w zimowe noce, Dzieciątko Boże z zimna […]