Old Macdonald Had a Farm nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Old Macdonald Had a Farm - jak zagrać na keyboardzie?

Old Macdonald Had a Farm należy do kategorii: nuty literowe do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Pan McDonald farmę miał to prosta, rytmiczna i skoczna melodia, która jest podstawą edukacji muzycznej nawet w przedszkolu. Melodia jest całkowicie nieskomplikowana i oparta na dosłownie kilku dźwiękach, dzięki czemu może się jej nauczyć nawet osoba początkująca, która z muzyką do tej pory nie miała zbyt wiele wspólnego. Zapis literowy i oryginalna melodia w tutorialu pozwolą Tobie szybko nauczyć się grania tej i innych piosenek. Wypróbuj nuty dla początkujących i przekonaj się, że nauka gry na instrumencie nie musi być skomplikowana i można samodzielnie poznać tajniki muzyki i stawiać pierwsze kroki na niwie muzycznej. Naukę gry na keyboardzie zacznij już teraz.

C*C C C G-2 F*A.-2 C*G.-2 Old MacDonald had a farm C*E E G*D D C*C Ee i ee i o C*C C C G-2 F*A.-2 A-2 C*G.-2 And on his farm he had some cows C*E E G*D D C*C Ee i ee i oh G-2 C*C C C G-2 C*C C C With a moo-moo here and a moo-moo there C*C C C C C Everywhere a moo-moo C*C C C G-2 F*A.-2 A-2 C*G.-2 Old MacDonald had a farm

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Koła autobusu kręcą się nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Koła autobusu kręcą się . Możesz nauczyć się grać piosenkę: Koła autobusu kręcą się w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Nie ma informacji na temat oryginalnego autora tekstu.Ten utwór również pomaga zapamiętać nazwy przedmiotów w autobusie i ich funkcję. Dzieci po słuchaniu tej piosenki, […]

Brahms Lullaby nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Brahms Lullaby na klawiszach + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Brahms Lullaby Ten utwór, popularność zyskał już w 1938 roku, po wykonaniu go w filmie “Paweł i Gaweł” przez Adolfa Dymsza i Egeniusza Bodo.dla-dzieci-literowe-nuty Ta piosenka jest również znana pod tytułem Cradle Song. Jest jedną […]

Jej czarne oczy jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: