Obozowe tango nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Obozowe tango - jak zagrać na keyboardzie?

Obozowe tango należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord A
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Obozowe tango to jedna z popularnych piosenek biesiadnych, które z pewnością każdy zna z biwaków, obozów czy innych wypadów na łono natury. Piosenka łatwo wpada w ucho, ma prostą i bezproblemową do zapamiętania melodię. Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać na klawiszach, wybierz taki prosty utwór. Pomogą w tym nuty literowe, które oferuje nasz kurs gry na keyboardzie. Zbiór nut literowych to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają przygotowania muzycznego ani umiejętności czytania standardowego zapisu nutowego na pięciolinii. Piosenki na keyboard z zapisem literowym pozwalają szybko przyporządkować poszczególne nuty literowe do klawiszy na keyboardzie. Możesz więc dosłownie z marszu zacząć grać poszczególne dźwięki i usłyszeć, jak zamieniają się w znaną i popularną melodię. Jeśli chcesz samodzielnie nauczyć się grać, bez nauczyciela i szkoły muzycznej, nasze nuty na keyboard będą doskonałe na początek. Zacznij już dziś grać proste piosenki, a w krótkim czasie szybko przejdziesz do bardziej rozbudowanych utworów.

E E F E a*C A*A.-2 A-2 C# E d*G F Obozowe tango śpiewam dla ciebie, d*F F G F a*E E F E Wiatr je niesie, las kołysze E*D D C H-2 a*A.-2 Do snu wiedzie nas. E E F E a*C A*A.-2 A-2 C# E d*G F Śpij moja kochana i czekaj na mnie, d*F F G F a*E E F E Może gdy się obóz skończy E*D D C H-2 a*A.-2 Znów spotkamy się. A A G# G*G D I choć nas dzieli

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Kolęda dla nieobecnych nuty literowe

O piosence i o nutach Kolęda dla nieobecnych to piękny, melodyjny utwór, który pięknie brzmi przy różnych okazjach. Jeśli chcesz nauczyć się go grać, nic prostszego. Wystarczy, że sięgniesz po kurs gry na keyboardzie i zbiór nut literowych. Taka forma nauki to bardzo dobre rozwiązanie dla osób początkujących. Nie trzeba znać standardowego zapisu nutowego na […]

Swing low, sweet chariot nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Take Me Out to the Ball Game na keyboardzie + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Take Me Out to the Ball Game Jack NorworthTo piosenka z 1908 roku, która nieoficjalnie stała się hymnem północnoamerykańskiego baseballu. Pierwsze słowa tj. Katie Casey was baseball mad, Had the […]

Dla ciebie kupie se spodnie jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: